Yamaha Tracer 9 / 900 (2023)

Vlastník vchlup
Vloženo 19.3.2024
Aktualizováno 19.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

vchlup napsal 24.03.24 v 10:13

Jestli tě odrazovali, tak k tomu měli asi jiný důvod,, nebo jejich neznalost je omlouvá. Mám 190cm a nemyslím že by mě byla motorka malá, má výškově nastavitelné sedadlo a možnost nastavení stupaček. Sedlo mám nastaveno na výšku 820cm, a stupačky nejníž. Čerpám i z vlastních pocitů po delším ćase v sedle, nejsem unavenej ani rozbitej, nic mě nebolí, a vzhledem k tomu že mě nebrní ani ruce, tak bude posez v pohodě

-----------
----------- napsal 23.03.24 v 09:20 10b.

Není na tebe při 190 cm motorka malá?
Taky se mi Tracer zamlouvá, ale už při mých 185 cm mě od ní odrazovali, že je to motorka pro malé.

vchlup napsal 22.03.24 v 20:43

Adess, děkují za body, a koukám že jsme zvolili stejně, dokonce i barvu. Tak hodně šťastných kilometrů.

adess
adess napsal 22.03.24 v 20:33 10b.

vchlup napsal 22.03.24 v 20:16

Obávám se že stou brzdou budeš mít pravdu, ale jak říkáš není až tak moc zásadní že má tupější odezvu, je to o zvyku, ale když se šlápne tak brzdí. Zvuk motoru moc parády nenadělá, ale to mi nevadí, je to darebák a za mě jede jako blázen, a fakt mě baví.

Robertak
Robertak napsal 22.03.24 v 20:01 10b.

ta zadní brzda brzda si nesedne, je tam jen na okrasu.. mám 2021 ve stejný barvě a výbavě, najeto 30k a je pořád stejně na prd.. naštěstí ale není skoro potřeba, používám jí jen na dobržďování před křižovatkou, v koloně a v pozdzemní garáži, kde na tý klouzavý podlaze předkem brzdit nechceš.. (a nebo samozřejmě při nouzovym brždění, kdy brzdíš i očima..)

tak ať to jezdí, je to supr mašina.. ten motor je darebák návykovej, i když za studena zní jako rozbitej..

vchlup napsal 21.03.24 v 20:23

Ahoj, děkuji. Koupil jsem ji jako cestáka, ale musím popravdě říct, že čím dál častěji na ni spíš řádím než cestuji.

Nihilath
Nihilath napsal 21.03.24 v 19:34 10b.

Hoj, vybral si dobře, já jí mám spíše na sportovní řádění namísto naháče, ale díky komfortu, brzdám, síle a hravosti motoru si jízdu na ní fakt užívám.
Ať ti dělá jen samou radost!

vchlup napsal 19.03.24 v 21:36

Děkuji, i tobě mnoho šťastných kilometrů. K té Tesle, možná mu docházela baterka, nebudu to zjišťovat, pro mně jsem vyhrál.

PSanec
PSanec napsal 19.03.24 v 18:08 10b.

Motorka super. S tou Teslou je to dobrej vtip. Přeji ti jen super km.