Yamaha FZ1 Fazer (2006)

Vlastník Lajos98
Vloženo 21.10.2023
Aktualizováno 21.10.2023

Popsat? Síla, rychlost, lehkost, potěšení.

První dojmy - Přechod byl ze Suzuki GSF 600F Bandit 57kw z roku 2001 (ještě karbec). Takže rozdíl obrovskej. Těch 110kw udělá úsměv na tváři, ale i sepne půlky. Do toho citlivost plynu a síla, vás naučí to opravdu ovládat. Ovladatelnost je sama o sobě bez větší zátěže, takže nemám co vytknout. Dělá to při jízdě jen radost.

Motorku bych doporučil pro - Určitě né pro začátečníka ??

Doplňky na motorce - Brašny, držáky, vyšší černé plexi, a další menší hov*dinky ?

Něco málo najeto. Originál stav, jen nějaké doplňky. Jízda je unášející. Motor opravdu silný a rychlý, dokáže snést i jízdu při menších otáčkách na vyšší rychlosti. Spotřeba adekvátní ke stylu motorky a jízdy. Brzdy brzdí ? Podvozek o proti Banditovi je měkký, pohodlný. Vytknout bych mohl jen sedlo, mohlo by být pohodlnější. Ovladatelnost díky váze je v pohodě. Zatáčí sama, žádný praní ani jiný problém. Spolujezdec bohužel ještě nebyl. Úložný prostor jedině s doplňky. Servisuju jen přes mechanika. Olej a filtry doma. Samozřejmě jako každá taková motorka je pro ní silnice jako procházka v růžové zahradě. Terén mírný taky zvládne. Město není pro ní, ale vodník to uchladí. Delší cesty na origu sedlu nic moc. Je potřeba si zvyknout nebo zainvestovat. Nohy jsou výš a víc zlomené. Takže nějaká zastávka na kafe bodne. Víc toho zatím napsat nemůžu .

biosák
biosák napsal 23.10.23 v 07:14 10b.

Užívej

context
context napsal 22.10.23 v 12:55 10b.

Super mašina přeji hodně najetých km bez nehod a hlavně krátkou zimu a kolama jenom dolů

ingott
ingott napsal 22.10.23 v 08:59 10b.

Hezký kus, dobré doplňky. S tím sedlem souhlasím, mohlo by být lepší, navíc mě tlačí na nádrž.

Vladounreal
Vladounreal napsal 22.10.23 v 08:51

Fazer se mi také líbí, dokonce o ní uvažuji jako o třetí moto. To bych musel jednu prodat buď Hondu Shadow nebo Magnu. Obě mi dělají radost nechci o jednu z nich přijít , tři už však neujezdím.
Tak draku ať ti Yamaha dělá taky jen radost jako mně ty moje holky.

Lajos98
Lajos98 napsal 22.10.23 v 08:44

@Brukev Je pěkná, ale mouchy má po předchozím majiteli Zkoušet nemůžu Ale věřím, že spousta motorek je hravějších. Rád bych vyzkoušel i elektroniku jako je kontrola trakce co ti dokáže zachránit zádel Ale teď sem spokojený. Z Bandasky to je velký skok už jen díky výkonu a tomu že je to stříkačka Tak snad to bude šlapat