Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Mára1040
Vloženo 6.10.2023
Aktualizováno 6.10.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

Mára1040
Mára1040 napsal 28.01.24 v 19:45

Ahoj, díky No, je to moje první motorka tohoto typu a je pravda, že na pohyb plynové rukojeti je dost citlivá. Beru to ale od začátku tak, že je to normální, tak to nijak neřeším. Zvykl jsem si a asi to nebudu nijak řešit. Nenapadlo mě, že by s tím měly něco společného škrtící klapky. Ale díky tobě to teď už budu vědět Přeju pohodovou sezónu.

Inmates
Inmates napsal 28.01.24 v 19:31

Ahoj, krásny v-stromík, mám doma ročník 2006 v modrej metalíze a už sa neviem dočkať na jar .
Chcel som Ti napísať - ak máš "tvrdú reakciu na plyn", možno len treba nastaviť synchronizáciu škrtiacich klapiek. Ten môj tiež tvrdo reagoval na plyn v nízkych otáčkach, keď si človek nedal pozor, bolo to také on/off poskakovanie. V novembri som ho mal na veľkej kontrole v servise - vôľa ventilov bola ok, synchronizácia bola rozhodená. Nastavili ju a teraz reaguje pekne jemnúčko od najnižších otáčok, žiadne poskakovanie. Len pre info - kupoval som ho na jeseň a jazdil veľmi málo, takže som si najskôr myslel, že to tak má byť a že som nešikovný. Má najazdené necelých 80 000 km. Ahoj a nech jazdí k plnej spokojnosti

Mára1040
Mára1040 napsal 11.01.24 v 20:15

Díky

mira65hornet
mira65hornet napsal 11.01.24 v 18:39 10b.

Moc hezká mašina. Gratulka