Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Mára1040
Vloženo 6.10.2023
Aktualizováno 6.10.2023

Pohodlná, hodně toho uveze, k cestování ideální.

První dojmy - Hned napoprvé mi padla do ruky. Dobře se ovládá. Chvíli jsem si zvykal na tvrdou reakci plynu.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je všestranná a proslulá svou spolehlivostí. Postavy menší jak 170cm už budou mít problém dosáhnout na zem.

Doplňky na motorce - Mám vyhřívané rukojeti, padací rámy vč. tašek na nich, instaloval jsem zásuvku 2x USB a držák na telefon s indukčním nabíjením.

Šlo o koupi v rámci rodiny. Motorka měla najeto něco málo přes 40 tis. km. Je pohodlná, živá, spotřeba cca 4,5l/100km. Díky třem originálním kufrům toho hodně uveze, ochotně se pokládá do zatáček. Už první rok jsme se ženou vyrazili na dovolenou. Motorka je pohodlná pro nás pro oba. 400km denně ujedeme jako nic. Jezdím hlavně po asfaltu, ale i nezpevněné povrchy jí nečiní potíže.

Mára1040
Mára1040 napsal 28.01.24 v 19:45

Ahoj, díky No, je to moje první motorka tohoto typu a je pravda, že na pohyb plynové rukojeti je dost citlivá. Beru to ale od začátku tak, že je to normální, tak to nijak neřeším. Zvykl jsem si a asi to nebudu nijak řešit. Nenapadlo mě, že by s tím měly něco společného škrtící klapky. Ale díky tobě to teď už budu vědět Přeju pohodovou sezónu.

Inmates
Inmates napsal 28.01.24 v 19:31

Ahoj, krásny v-stromík, mám doma ročník 2006 v modrej metalíze a už sa neviem dočkať na jar .
Chcel som Ti napísať - ak máš "tvrdú reakciu na plyn", možno len treba nastaviť synchronizáciu škrtiacich klapiek. Ten môj tiež tvrdo reagoval na plyn v nízkych otáčkach, keď si človek nedal pozor, bolo to také on/off poskakovanie. V novembri som ho mal na veľkej kontrole v servise - vôľa ventilov bola ok, synchronizácia bola rozhodená. Nastavili ju a teraz reaguje pekne jemnúčko od najnižších otáčok, žiadne poskakovanie. Len pre info - kupoval som ho na jeseň a jazdil veľmi málo, takže som si najskôr myslel, že to tak má byť a že som nešikovný. Má najazdené necelých 80 000 km. Ahoj a nech jazdí k plnej spokojnosti

Mára1040
Mára1040 napsal 11.01.24 v 20:15

Díky

mira65hornet
mira65hornet napsal 11.01.24 v 18:39 10b.

Moc hezká mašina. Gratulka