Yamaha Tracer 9 / 900 (2023)

Vlastník mára929r
Vloženo 10.9.2023
Aktualizováno 10.9.2023

Už delší dobu jsem potřeboval něco pohodlnějšího na cestování (na Z800 to už nebylo to pravé ořechové), a Tracer 9GT se mi líbil na první pohled.

Motorka koupena od FIRMA:KaraOne (Praha 10-Štěrboholy)

První dojmy - Půjčil jsem si předváděčku na víkend, abych se přesvědčil zda je tak dobrá jako na fotce a hned jsem to jel otestovat na Šumavaring.

Motorku bych doporučil pro - Ideál samozřejmě pro mě, protože pokuď cestuji sólo, tak v úložnym prostoru na motorce můžu s sebou vozit půl obýváku, šatníku i koupelny :-D

Doplňky na motorce - V základu má GT toho opravdu dost, ale i tak jsem nechal dost doplňků ještě nainstalovat
Zadní 45 l kufr včetně všech píčovin okolo + brašny
Obě komfortní sedla (mé je i vyhřívané)
Vyšší plexi + nástavec
Ochrana nádrže (boční i střed)
Držák telefonu + zásuvka
Nástavec bočního stojánku
Ochranný rám
Tankvak na nádrž
a jako třešinka na dortu je celý výfukový systém Akrapovič (cca 60 tkč)!

Upřímně řečeno byl jsem příjemně překvapen jak to jede, prostě jak píchlá svině, ale co mě nadchlo, tak byl QS, což je kurevsky návyková záležitost Takže po víkendu bylo rozhodnuto, a motorku si prostě koupil, nebylo co řešit. Vzal jsem si verzi GT a i tak jsem si motorku nechal "nastrojit" podle svých představ. Sice to stálo neskutečnou raketu, ale co, když to miluješ... Aktuálně mám najeto přes 7 tkm, a spokojenost nejvyšší, na cestování naprosto ideální a už bych opravdu neměnil. Mile mě překvapila spotřeba, která by cestování je 4,2 l což je věc naprosto neskutečná. Jen i přes vyšší cestovní plexi mi fučelo na kebuli, tak jsem musel dát přídavný plexi a konečně problém vyřešen. a teď musím vyřešit zadní odpružení, protože mi připadá hrozně měkké a houpe to jak na parníku, ale průser je že víc jak předek, což nesmí! Mám to samozřejmě utažený na max., a moje váha je cca 100 kg, tak si nedokážu představit jak se to musí "potápět" i se spolujezdkyní

Myschan
Myschan napsal 13.09.23 v 12:25 10b.

Ten čumák se mi moc nelíbí, ale zároveň je to asi jediná motorka, kterou bych pořídil, kdybych měl potřebu měnit. Gratulace