Peugeot Metropolis 400 (2023)

Vlastník cibi001
Vloženo 10.6.2023
Aktualizováno 10.6.2023

Super pre skupinu B. Motor v pohode. Užíva si to aj moja žena ktorá ani neplánovala jazdiť na motorke.Už plánujeme vodičák A-čko a kúpiť 2x adveture aby sme mohli jazdiť po Europe.

První dojmy - Luxus na troch kolesách...Na začiatku trošku váhovo ťažká ale dá sa zvyknúť . V predu cítiť malé kolesá ale trojkolky nemajú inú možnosť.Výborné na to aby som presvedčil moju ženu na mototuristiku a je to dobrá príprava na silnejšie motorky.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pre tých ktorý nemajú A-čko a predsa chcú cítiť vietor okolo seba pri jazde.

Vybral som si preto lebo zatiaľ nemám A-čko. Na začiatku motor bol v pohode ale časom cítim že už by som bral aj niečo silnejšie. Je to ale tým že som začiatočník vo svete motorkárov.Brzdy ABS fungujú výborne. Jazda na dobrom asfalte je úžasná ale do terénu to určite nie je. Sedadlo je príjemné cca 200-300km v pohode bez prestávky.Kúpil som verziu SW takže úložný priestor aj pre dve prilby dostačujúci.(+niečo navyše)

puffybodie
puffybodie napsal 11.06.23 v 08:59 10b.

V tehle motorizaci mezi trikolkami mi to asi prijde jako nejlepsi kup co se tyce vybavy, designu a prakticnosti. Mohl by jsi nejak vice rozepsat zkusenosti na nasich a vasich otresnych okreskovych cestach? Verze SW co mas ma vzadu tlumice Paioli to by snad mohlo byt ok, ale co ten predek, ktery je navic odlisne delany od Piaggio MP3. Funguje to na rozbitych cestach a nebo te to vytrepava? Treba MP3 530 nove co jsem testoval (ale chci to vzit aspon na vikend, ta hodina je fakt malo) mi prislo dost tvrde.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 10.06.23 v 08:59 10b.

Motorka hádanka, ale když je to pro začátek...tak už jen hurá na Adventure a mezi nás.