Ducati Monster 620 (2005)

Vlastník VencaH
Vloženo 16.2.2023
Aktualizováno 16.2.2023

Byl to pro mě splněný dětský sen, při první jízdě jsem si říkal, že to má brutální výkon .

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Že by byl prodejce nejpříjemnější člověk na světě říct nemohu. Ale nic netajil, motorku mi ukázal, řekl co a jak. Nemám výtek.

První dojmy - Ovladatelnost a brzdy byly top, tenkrát pro mě i výkon byl šílený!

Motorku bych doporučil pro - Na začátek skvělá motorka, nízká, nemá moc výkonu a brzdila skvěle!

Monstera jsem chtěl už od svého dětství a když se objevil jeden za málo peněz, musel jsem ho mít. Hned na místě bylo vidět, že není v top stavu, ale už tenkrát jsem věděl, že si ho budu chtít stejně upravit k obrazu svému.
První foto:
První sezónu jsem moc úprav nedělal, hlavně jsem jezdil. Cca 6x jsem byl na okruhu ve Vysokém Mýtě, kde jsem brousil výfuky o zem a jednou v Brně, což bylo docela komické. Než jsem přejel rovinku pomalu končili jízdy . Rozhodně jsem byl nejpomalejší jezdec na trati.
Po sezóně jsem se pustil do úprav, trošku jsem ho očesal:

První co přišli na řadu bylo leštění:

Následoval lakování dílů:

CNC páčky, přešít sedlo, padací protektory, držák spz a nakonec i koncovky výfuků, LED blinkry:

No a ve finále všechno poskládat, udělat servis a tady je výsledek:

Jak to tak, ale bývá, tak už mi ve druhé sezóně značně chyběl výkon a musím říct, že mě štval chod dvouválce v kolonách apod. Takže šel po sezóně do světa. Když to vezmu s odstupem 6let, rád bych ho měl doma v garáži na takové ty kochací vyjížďky..