renocar_unor

Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník martasjRSV
Vloženo 22.8.2011
Aktualizováno 9.6.2012

Monstera 620 musím jen chválit. Přešel jsem na něj po Mitu 125 a to bylo něco. Zátah byl brutální a celkovej projev úplně o něčem jiným jak dvoutaktní 125. Je to motorka s perfektním podvozkem a úžasnáma brzdama a laďák z ní udělá pořádný Monstrum.

Tohohle Monstříka máme doma od mích 18 let, kdy jsem na něj přesedlal z Miťoura 125. Motorka je to parádní a i teď se na něm občas rád svezu. Výkonu není moc, ale na nelegální rychlost se dostanete ani nemrknete. Tenhle monstřík je naprosto sériovej kousek s ještě bohužel 5ti stupňovou převodovkou. Jen mámé dolakovaný různý detaily jako kola na bílo ( největší blbost jakou jsme mohli udělat ), kryty rozvodů, bílej proužek jako na S2R. Sem tam něco leštěný. A z WSBK v Brně máme přední stítek podepsanej od Troye Baylisse a zadní krovku nádherně zlatým fixem od Giancarlo Falappy, kdo trochu závody sleduje asi netřeba říkat, kdo tihle pánové jsou
Na učení to byla super motorka. Zátah má slušnej, brzdy hodně silný, takže se aspoň naučíte mít pro brzdy cit. Při podřazování před zatáčkou občas hodně vytrestá a zadek se smejčí ze strany na stranu. A zkušenosti s tímhle se mi teď na RSV hodně hodí
... a na závěr možná dodám, že neposlouchejte škarohlídy co od kamaráda bratrance, kterej jednou měl snad Ducati slyšeli, že byla jen v servise jen se srala a srala. Tuhle krasavici máme doma od roku 2006 a závada nebyla ani jedna. Do servisu se jede jen na klasickou údržbu, jako je seřizování ventilů, výměny řemenů, olejů zkrátka klasika. Za tohle se Monster odmění tím že vás nikdy a nikde nenechá ve srabu.

/edit ... tak monstřík 9.6.2012 prodán do Práglu ... kurňa je ho ale škoda. Snad z něj novej majitel nenadělá brzo třísky.

bastard69
bastard69 napsal 17.01.12 v 21:17

krása,odo mňa 10b.

n.twig
n.twig napsal 26.11.11 v 20:13

pěkný stroj :)) ode mě má 10b :)

martasjRSV
martasjRSV napsal 31.10.11 v 22:13

ááno rádi se spolu mazlíme díky

Sadysta
Sadysta napsal 31.10.11 v 21:47