BMW R 1200 GS (2017)

Vlastník MichalDvorak87
Vloženo 6.2.2023
Aktualizováno 6.2.2023

Neskutečně pohodlná, výkonná a přitom hodná motorka. Ale když chceš zazlobit, trochu víc vezmeš za plyn a začnou se dít věci

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice) - Výborná domluva a ochota při koupi motorky. Velmi oceňuji profesionální přístup včetně řádného předání motorky.

KTM 1190 Adventure R: Nedělá se s kardanem. Už jsem asi trochu zpohodlněl :D
Kawasaki Versys 1000: Čtyřválec mě moc nebavil

První dojmy - Byla to láska na první pohled. Původně jsem se šel podívat na advíka, ale tenhle mazlík na mě koukal akorát venku. Po zkušební jízdě jsem byl přesvědčený, že to je ta pravá volba.

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych téměř komukoli, kdo se nebojí těžších motorek. Vzhledem ke spoustě elektronických asistentů si troufnu říci, že může být vhodná i pro ne tolik vyježděné motorkáře.

Doplňky na motorce - Prakticky je v plné polní. Takže jsou samozřejmostí vyhřívané rukověti, quickshifter, boční kufry vč. topcase. Dokoupil jsem ještě padací rámy na motor a kardan. V plánu mám ještě nějaké větší plexi, protože při mé výšce 197cm jsou cítit ve vyšších rychlostech trochu turbulence do helmy.

Je to pořádný kus motorky, ale po rozjetí se váha kamsi vytratí. Krásně padá do zatáček a kolikrát se člověku ani nezdá jak umí být rychlá v zatáčkách. Podvozek je neskutečně vyladěnej, že i na našich rozbitých silnicích si pluješ jak na obláčku. Motor má krásný záhah už od nízkých otáček, takže si lze užívat jízdy aniž bych musel furt řadit jak na čtyřválci. Jediná nevýhoda je, že ve vysokých otáčkách už pak začne umírat na výkonu. Přesto mě nepřestává udivovat, jak je kultivovaná. V terénu jsem s ní ještě pořádně nikde nebyl, ale tuhle sezónu jí už trochu otestuju.

raser
raser napsal 06.02.23 v 14:12 10b.

Ať slouží