Honda NT1100 (2022)

Vlastník duduk
Vloženo 12.11.2022
Aktualizováno 12.11.2022

Pohodlný parťák na dlouhé cesty i kroucené vlásenky.

Motorka koupena od FIRMA:Roman Bartyzal - autorizovaný dea

První dojmy - DCT šlape naprosto perfektně, nedělá chyby ani na horských cestách a ve "vracácích", Perfektně vyvážená a o 100 kg lehčí, než můj původní stroj, takže naprostá radost v překlápěčkách. Snad jediné, co se nepovedlo - umístění spínače blinkrů - chce to zvyk a občas si člověk zatroubí nebo podřadí. Podle kamaráda pokulhává konektivita (android,/telefon), ale nemohu posoudit, nepoužívám. Jsem staršího data vyndání a papírová mapa je papírová mapa.

Motorku bych doporučil pro - Motorka na silniční cestování i odpolední vyblbnutí kolem komína

Doplňky na motorce - Top Case, mlhovky

Ze zdravotních důvodů mám od června najeto jen 5000 km, ale i tak si troufnu říct, že je to opravdu povedený stroj - pokud porovnáme výkon a cenu. Jsem naprosto spokojen a za cca 400000,- mám v garáži něco, za co bych dal od jiného výrobce o nějakých 300000,- více. DCT šlape bezchybně a naprosto v ničem jezdce neomezuje, naopak se "přizpůsobí" jakémukoliv stylu jízdy a kvalty sází s naprostou jistotou. Ergonomicky vyhovuje jak mě - s mými skoro dva metry - tak i kamarádovi (kupovali jsme společně - tedy každý svojí), který má o nějakých 20cm méně. Samozřejmě - ač má rám a motor z Afriky - je to siliční stroj a do terénu bych ho asi nebral, ale polykat s ním silniční kilometry je prostě lááááábuš. Je to samozřejmě na každém - každý si musí vyzkoušet sám -, ale na silniční cestování si člověk za tyhle peníze nemůže přát nic lepšího (a to si fakt nemyslím, že motorky od jiných výrobců co stojí o 200,300 i 400 000 více, přinesou majiteli o tolik více komfortu a zážitků, aby to stálo za zmiňovanou investici).

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 26.11.22 v 11:45 10b.

littlewonder
littlewonder napsal 23.11.22 v 13:02 10b.

Krása. Tak ať to jezdí dle představ.

DHX2001
DHX2001 napsal 22.11.22 v 19:53 10b.

Ať slouží !!!

DomT
DomT napsal 16.11.22 v 07:00 8b.

Jen bych doporučil komfortní sedačky, na té základní jsem to nevydržel ani na showroomu A pak mě hrozně štve ten krátký přední blatník, když je mokro cáká to až nad nádrž a na řídítka a celý se to zas… Jinak mám manuál s quickshifterem a super.

Guga
Guga napsal 12.11.22 v 18:26 10b.

Krásný kousek