Ducati 959 Panigale (2016)

Vlastník MTS1200PP
Vloženo 26.10.2022
Aktualizováno 17.3.2023

Žiletka co to ráda na okruhu...

První dojmy - Rychlá až máš skoro strach... Na okruhu zjistíš co vlastně skrývá pod kapotou... Když nechceš rovnou skočit do Panigale V4s , protože si takovou motorku musíš vyjezdit a zasloužit

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo míří na nejvyšší a nejrychlejší modely. Ať už V4, R1 ... Na tomto se naučíte...

Doplňky na motorce - Zatím:
LED blinkry Performance - zadní
Tank pad
Páčky Performance
CNC víčko nádrž bezklíč
Přední LED blinkry - přední
Zrcátka rizoma stealth
Přepákování + brzda - ARP racing

Přes zimu ale mě čeká véééélká přestavba :)

Vybral jsem si tuto krasavici páč jsem zjistil , že na milované "multikáře" už větší náklon neudělám a časy na okruhu nezrychlím.
Po poznámce mého dvorního mechanika mi bylo důrazně vysvětleno, že není otázkou jestli ano nebo né , MTS nechám v kačeru a bude to bolet jak finančně tak duševně , ale otázkou je kdy ?
Proto přišlo rozhodnutí přikoupit opravdu něco tomu určené.
Požadavek byl jednoznačně kontrola trakce a origo Quickshifter a poslední požadavek = DUCATI :) .
Tím pádem volba padla na 959. Začal jsem pomalinku schánět a za pár měsíců se naskytla perfektní příležitost nákupu od motorkáře co jí měl fakt jak z výstavy a z pouhými 7tis km.

První svezení bylo po dojezdu domů : no ty vole to je kostitřas, to ze mě vyklepe duši.
Ano z kočáru MTS se na závodáka nedá připravit. Je to naprosto jiná dimenze motorky. Ale PERFEKTNÍ.

Máte pocit, že už žerete asfalt jak jste o metr níž a blíž s hlavou u asfaltu. Pocit, že už skoro ležíte a "padáte" při náklonu je nepopsatelný.

Jednoznačně, Paní Gálová jak ji nazval kamarád , patří na okruhové ježdění a po silnici je to máááálinko za trest. Vše způsobeno tím že víte co dokáže , ale na silnici je tolik nebezpečí že to pustí jen magor do plna.

Mám ji teprve 3 měsíce , ale už teď vím , že jsem jí fakt potřeboval.

A nakonec asi bych řekl : ty voleee já mám doma fáááákt PANIGALKU ... To byl můj sen od malinka co mě táta bral na starej okruh na "Farinku" a od té doby jsem 30let v Brně nevynechal ... (až do loňska :( )

Ozzy_
Ozzy_ napsal 17.03.23 v 22:42

Hehe, litrovej supersport Na tom sem taky nikdy nejel Docela by me to zajimalo. At slouzi, je bezva.

NiLu
NiLu napsal 20.11.22 v 15:00 10b.

Parádní Ducna, užívej km v sedle.

sorbon81
sorbon81 napsal 02.11.22 v 18:04 10b.

Super Už se těším na sezonu 23

Paulano
Paulano napsal 02.11.22 v 11:35 10b.

Krásná, tak kolama vždy dolů!

Milanek13
Milanek13 napsal 27.10.22 v 08:52 10b.

Super !!!
Moc krásný kousek