Aprilia Pegaso 650 (2000)

Vlastník S4lceeR
Vloženo 26.5.2022
Aktualizováno 26.5.2022

Krásně vysoká cestovní motorka. Už se těším na první kilometry.

První dojmy - Sháněl jsem nějakou cestovní motorku, bohužel jsem měl omezený rozpočet. Vybíral jsem mezi Honda translap 600 a Aprilii Pegaso 650. Nakonec zvítězila Aprilia a jsem spokojený.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti ( koupena už s tím), na moto jsou bohužel nehomologované padáky a přední přídavné světla ale na STK mi neřekli nic. Zatím mám jeden velký kufr vzadu, ale boční jsou určitě v plánu.

Koupil jsem si cestovní motorku Aprilia Pegaso 650 Cube. Zkušenosti zatím nemám žádné. Vlastním motorku teprve chvíli a než vyjedu na projížďku, tak si nechám motorku zkontrolovat v autorizovaném servisu Aprilia. Jsou na ní mouchy vlivem stářím. Než jsem moto koupil, tak stala cca dva roky. Mám v plánu s ní cestovat nejdříve po Česku a když všechno bude OK, tak zvažují i zahraničí. Určitě ji chci obout na cesty než do terénu.

S4lceeR
S4lceeR napsal 27.05.22 v 20:50

Děkuji moc kluci. Zatím mi stojí v garáži a přišti týden ji vezu do servisu. Musí se na ni udělat olej, karburátory, brzdová kapalina, chladící kapalina. Raději nechám vše udělat a budu mít jistotu, že nic nepodcenim ?

hruso25
hruso25 napsal 27.05.22 v 19:46 10b.

Pegasko, aj keď už ma svoj vek, je stale pekna a pohodlná mašina s dobrým zvukom.
Mal som ju osem rokov, verne mi služila.
Budeš s ňou spokojný.

Milan1963
Milan1963 napsal 26.05.22 v 22:36 10b.

Dobrá volba stroje, at' dělá radost.