Honda CRF 300 Rally (2022)

Vlastník RomanHA
Vloženo 10.5.2022
Aktualizováno 1.8.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

RomanHA
RomanHA napsal 04.02.23 v 16:11

@WadeGZTR:
Díky. Jak mám uvedeno v deníku, po cca 1300 Km jsem vyměnil centrál za YSS (to byl velký přínos) a teď se ještě chystám na výměnu přední pružiny. To už není taková nutnost, ale předsi jen je to v techničtějších kamenných sekcích či při prudším zabrždění více houpavější, než by se mi líbilo. No a mám chlupatější pláště, na předku Michelin Tracker a vzadu Pirelli MT21 - v terénu větší pocit sucha a bezpečí

Mám najeto cca 7000 Km, z toho 3t Km byl desetidenní výlet se ženou po Balkáně (BiH, MNG, ALB),. Spotřeba za daný výlet při jízdě ve dvou včetně batožiny byla neuvěřitelných 3.1l/100 Km. Motorka to dávala bez nejmenších problému, včetně pár sekcí TETu.

Co se týče předjíždění, tak ve dvou to chce trošku přemýšlet, ten výkon už tam samo není. Na druhou stranu, druhá motorka (švagr + švagrová) byl šestkovej TransAlp, a při normální jízdě jsme nebyli za brzdu (to běžné "kilo" na silnici se dá i ve dvou úplně v pohodě stále držet). Jen to pohodlí pro spolujezdce nic moc - zadní stupačky jsou celkem vysoko. Chce to dělat krátké zastávky na protažení po nějakých dvou třech hodinách jízdy (ale to chtěla i švagrová, která si jinak pohodlí na TA chválí, tak nevím - já sám nemám problém v případě potřeby stavět jen na dotankování )

Zbytek ročního nájezdu je kombinace OFFu v lesích okolo komína (v podstatě to, co jezdím na MTB a kde bych rozhodně 200Kg mašinu tahat/zvedat nechtěl) + silničky druhé / třetí kategorie. V OFFu spokojenost, na silnici bych občas pár koníků navíc uvítal, ale prostě není moc na výběr (KTM690/HQ701 jsem nechtěl).

WadeGYTR
WadeGYTR napsal 03.02.23 v 15:49 10b.

Paráda Ako to teda hodnotíš po prvej sezóna čo nové? Veľa šťastných km!

Sally06
Sally06 napsal 02.11.22 v 17:37

Parádní počtení Furt nechápu, proč ti japončíci neudělají tohle v objemu 400-500 ccm při zachování stejné hmotnosti. To by bylo asi to pravé co by šlo na dračku. WR 450 R, KLX 450 X, CRF 450 L rally apod. Všichni na to čekáme, tak doufáme, že se dočkáme někdy. 10b. pěkná.

PSanec
PSanec napsal 10.05.22 v 12:28 10b.

Pěkná Honda,Svezl jsem se na ní měkká,hodná.Výkon má pro mne staříka už docela dostučujicí,Zatím jezdím na Honda XR 400 a 650R,prakticky nezničitelné moto,Jedna vada nemají el.starter.Přeji jen super km.

MGV7
MGV7 napsal 10.05.22 v 10:28 10b.

Paráda.