CFMOTO 700CL-X Heritage (2022)

Vlastník rmrc
Vloženo 26.2.2022
Aktualizováno 15.3.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

DeaDDream
DeaDDream napsal 17.12.23 v 13:20 10b.

Klipy-z
Klipy-z napsal 26.10.23 v 22:45 10b.

Krásně napsaný. Ještě víc mě to utvrdilo v tom že cl-x 700 heritage prostě musím mít! ?

Cochis
Cochis napsal 18.07.23 v 18:19

Jestli chceš štítek, mám jeden navíc včetně držáku

Vydrik
Vydrik napsal 22.04.22 v 09:22

Paradni motorka... A ze je z Číny? No a co?

speedymr
speedymr napsal 04.03.22 v 17:07

Zdravím a vítám Tě v klubu odvážných..!
Já jsem s touhle moto moc spokojen a už se těším na sezonu.
Přeju spoustu radosti a šťastných km!
Nejdou mi dát body, ale za mě jasných 10!

Steebe
Steebe napsal 02.03.22 v 18:33 9b.

Jo měl jsem ji taky v merku ale předsudky zvítězily. takže jsem vzal XSR.
To USB pod sedlem , přední vidle a LED, spojka no celkem závist ..

Vrbovka - přesně - příjdeš tam - chceš moto a oni - není nebude jo vy chcete Xtribute - ten se minulej rok prodal snad 1 - no nejsou mate smulu nebude do konce roku (Červenec 2021) a asi to ani nebudem objednávat. Takže asi tak. Jinak z Vrbovky je super Lenka Fojtová - dá se s ní pokecat poradí a tak - i Instáč celkem jede.

Tak jsem kupoval v druhý yamaze v Praze tam byl skaldem sice 35 kw ale ochotně mi to otevřeli zdarma na 54 kw. Na první garančce jsem trochu zmoknul cestou do Prahy ale dostal jsem kávu usušil se a do hodinky jsem frčel zpět o pár tisíc lehčí.

rmrc
rmrc napsal 01.03.22 v 19:34

dettektorr : to asi není problém, pak kldně napiš. Jezdím hodně jih od Prahy (Slapy, Benešov, Týnec, Jílové atd.)

teneros
teneros napsal 01.03.22 v 19:01 10b.

Moooc pěknej stroj

dettektorr
dettektorr napsal 01.03.22 v 16:50 10b.

Za me moc hezka motorka. Predsudky nemam, ale vim, ze spousta lidi okolo me jo. Kazdopadne ty vidle bych ja osobne resil asi spis hustsim olejem nez predpetim pruziny. Kdyby byka moznost, rad bych se a tebou potkal v ramci sezony, az budes mit krapet najeto a pokecal bych rad onl zkusenostech. Ja tenhle bajk koukam uz dost dlouho. Tak kdyz budes mit cas a chut, tak jezdim skoro kazdej weekend.

stm01
stm01 napsal 01.03.22 v 15:37 10b.

Krasavice. Mám čínský " kepl" BENELLI a jsem po dvou sezónách naprosto spokojený.

Amri
Amri napsal 01.03.22 v 06:16

No jednoduše je to pěkné. A co se týká Číny? Dnes jsou to jenom předsudky.

Amri
Amri napsal 01.03.22 v 06:16 10b.

No jednoduše je to pěkné. A co se týká Číny? Dnes jsou to jenom předsudky.

rmrc
rmrc napsal 27.02.22 v 13:51

Kabco: Tak doufam, ze to pujde nejak poladit. Dela to pri konstantnim plynu, kdyz je skoro zavrenej. Klasicky kdyz jedes v obci 50-60 na 3-4 a jen to tak lehce drzis skoro zavreno, tak se to jakoby hada, kdyz se pak prida vic, tak je to v pohode.

jawatar
jawatar napsal 27.02.22 v 08:58 10b.

Jsem velkým fandou CF MOTO!Parádní motorka,která funguje!

Kabčo
Kabčo napsal 27.02.22 v 03:13 10b.

Paráda, motorka se musí líbit, jinak to nemá smysl a časem to omrzí na aprílii mám el. plyn, taky byl uškubanej aké šlo to nastavit jak s klasickým lankem. Kolama dolů a sezonu plnou pohody