BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník Motoamater
Vloženo 20.2.2022
Aktualizováno 20.2.2022

Je to stroj nejvhodnější na cestování, ale udržíte se i sportovně založené skupiny-))

Motorka koupena od FIRMA:BMW invelt (Praha 5-Stodůlky)

KTM 1290 Super Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Byl jsem překvapen sílou brzd, akcelerací. A především rychlost řazení bez spojky je super!!

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo rád cestuje. Ale já si užívám i každodenní ježdění městem!!

Doplňky na motorce - Rozšíření kryty páček, Rozšířený stojánek, kufry (plastové - vario), aretace štítu (velmi super)!, kryt kontaktu bočního stojánku, broušení díly, a pár drobností-))

Stroj jsem chtěl už dříve, ale nějak jsem nevěděl, že snížená verze je OK pro postavy 170cm. Měl jsem z Inveltu skútra a prodejce mě nabídl vyzkoušet "sníženou" 1250.
A bylo dojednáno. Hned jsme objednal.

Mám najeto 7tis. km a musím uznat, že je to super mašina. Mám tam plastové kufry, ale příště bych volil asi železné. Při pádu určitě více vydrží!!

Velmi kladně hodnotím změnu jízdních režimů!!
Spotřeba je cca 5,5-6L - Na cestování závidím Vám co máte ADV - je to znát!!

Poruchu jsem měl jen z SOS tlačítkem. Ale nechal jsme odmontovat loni a letos prý už funguje, tak vrátíme-))

Moto je OK jak do města tak táhlé cesty. DO 150km je i velmi dobře chráněno proti větru. Terén jsem nejezdil, tak neposoudím.-((

Jinak na cestování velmi pohodlná motorka. 400km + je úplně OK.

MaraSeby
MaraSeby napsal 23.02.23 v 08:41 10b.

Ahoj, no krasavice! Prosím tě, co myslíš tou aretací štítu?

Frenkie65
Frenkie65 napsal 27.02.22 v 09:18 10b.

...To je nářez,že jo?Užívej.Ty plecháče doporučuju.Jen škoda,že to není plnotučný advik.Ale ten se asi snížený nedělá.

DejvGSR
DejvGSR napsal 21.02.22 v 05:53 10b.

Dobrá volba, skvělá mašina.

raser
raser napsal 20.02.22 v 22:42 10b.