Yamaha XVS 950A Midnight Star custom (2009)

Vlastník Suchosh
Vloženo 7.9.2021
Aktualizováno 8.8.2022

Výborně ovladatelný a pohodový stroj.

Motorka koupena od Soukromý prodejce

První dojmy - První dojmy skvělé, hned mi vyhovoval.

Motorku bych doporučil pro - Je to nejmenší cruiser v řadě, takže kdo rád v klidu jezdí a nechce moc velký a těžký stroj, bude určitě spokojený.

Doplňky na motorce - Koupil jsem Midnighta s otevřenými výfuky Cobra Dragsters, výborná jízda, jen trochu hlučnější než by měla
Udělali jsme pár drobných úprav:
- výměna blinkrů za LED s vysokou svítivostí, jsou oproti původním i v létě na plném slunci krásně vidět
- výměna zadního světla za LED, čistě design, víc se mi líbí (inspirace Paja226, díky )
- instalace DB killerů
- sání Cobra Powrflo Air Intake
- Dynojet PowerCommander V

A pak nějaké drobnosti, držák + boční brašna, podsvícení, polepky, žárovka v předním světle halogen-like (bílo-modrá barva světla) atd.

Na první zkušební jízdě jsem zjistil, že si spolu rozhodně rozumíme Pro mojí postavu 174cm a pár kilo i s postelí mi motorka skvěle sedne, výborně se mi řídí a jede vlastně sama, jen jí stačí naznačit.
Výkon stačí i na slušné předjíždění a jízdu po dálnici. Brzdy ujdou, nejsou na žádnou divočinu.
Ovladatelnost výborná, v zatáčkách sice často drhnu plotnou, ale je to o zvyku.
Spolujezdec trochu ujíždí dozadu, druhé sedlo není právě dobře řešený, chce to vyměnit.
Úložné prostory minimální, pod sedlem jen na lékárničku, jedna malá boční brašna mi to vyřešila.
Mám Midnighta od jara 2021, najeto zatím necelých 6 tisíc km a naprostá spokojenost.
Spotřeba měřená na 4,35l, nádrž velká takže vystačí na necelých 300km a ještě zbyde rezerva.
Jízda je v klidu, mám rád pohodové projížďky po kraji. Sedlo dobrý, ani po 500km za den jsem nebyl nějak moc rozlámaný, trochu ztuhlý ramena. Samozřejmě tak po
hodině a půl dávám pauzy, nikam nespěchám

Aktualizace léto 2022 - najeto přes 12 tisíc km, naprostá spokojenost, šlape jako hodinky. Po doladění aktuální spotřeba 4,0 litry.

kukal
kukal napsal 03.02.22 v 13:22 10b.

pěkný ty broušený ráfky a přední lampa s černým rámečkem, musím se po něčem takovým podívat, ty kobry jsou fakt rachot, trochu jsem je zkusil přiucpat, ale moc to netlumí Každopádně máš to pěkný

LazyFrog
LazyFrog napsal 04.10.21 v 18:07 10b.

Pěkná, ať slouží.

Vencav
Vencav napsal 13.09.21 v 20:40 10b.

Hezkej kousek,černá a chrom to nemá chybu

Tiboon
Tiboon napsal 08.09.21 v 12:08 10b.

hezka

pkkaca
pkkaca napsal 08.09.21 v 02:22 10b.

Paráda