KTM Duke 690 R (2015)

Aktualizováno 30.8.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

ltm_cz
ltm_cz napsal 18.02.22 v 09:46 10b.

Prosím co to je za držák SPZ ? Díky

Maartyy
Maartyy napsal 05.08.21 v 12:03 10b.

Hodně spokojených km, hlavně kolama dolů

Tuji
Tuji napsal 05.08.21 v 07:19 10b.

Tohodle duka jsem ještě nejel. Asi jsem si špatně myslel, že to bude stejný jako ty 690 SMC. Každopádně přeju hodně radosti!

MiDou
MiDou napsal 04.08.21 v 19:48

@Paulano, ondrejj - díky za milý komentář.

@ Kratatau - souhlas, už tam moc alternativ taky nevidím... Bohužel.

@Matess727x - taky díky za milý komentář... 390tku jsem nezkusil, ale věřím, že pro nás normální smrtelníky to bude na normální silnici a v normálních rychlostech podobný.

@opic26 - díky za přání, snad už vydrží. Na 2016tku (a dál) jsem taky slyšel chválu - o jeden pístní kroužek a vyvažovák navíc. A prej to potom drží líp. Když mě dělali motor, tak tam v servisu měli 2016tku, kde se podivala ojnice karterem ven Akorát, že KTM má tyhle motory ještě celý skladem a nestojí o moc víc, než ta moje oprava... Ten předchozí motor, co mám já, už samo nemají . Prostě pech může být vždycky. A souhlas, Husky jsou fajn, ale úplně něco jinýho, stejně jako SMC. A 790/890 už je taky jinde...

@jawatar - jj, taky jsem slyšel (i jinou verzi místo "kluka"). Známej má Enduro (350) snad 10 let a naprosto bez problémů a že mu dává slušně za uši. LC4 byla původně do ostrého endura, tak si osobně myslím, že jim chvíli trvalo, než to naladili na normální silniční provoz, kde se nehraje na mth, ale na km. Což se prej povedlo tou 2016tkou a dál (i když i tam se může zadařit - viz výše). JInak bych to tragicky neviděl. Beru to prostě jako pech.

@all - mějte se fajn a ať to dobře jezdí.

jawatar
jawatar napsal 04.08.21 v 09:36 5b.

Kluk Tlačí Motorku
Káždý Týden Motor
Že by to byla trochu pravda?

opic26
opic26 napsal 03.08.21 v 20:09 8b.

Celkem čumím na ty problémy se spolehlivostí. Mám okolo sebe lidi co je mají - 2016-tky s dvěma vyvažovákama a pohoda, na to jak je pekelně honí. Jinak top zatáčkový brus a v těchto barvách byla stejně nejhezčí . Za mne byl tohle ten pravý skalpel, Vitpilen/Svartpilen jej nenahradili a SMC-čka jsou prostě jiná. Ať Ti slouží a nesype se.

Matess727x
Matess727x napsal 03.08.21 v 15:08 10b.

Na občasnou zábavu kolem komína mám 390-tokovýho Duka. Myslel jsem, že to "abgrejduju" na 690R, ale po projetí to až zas takovej rozdíl v těch legálních rychlostech nebyl. Tak možná na přes rok. Stejně jsem ho letos vytáhl, že by se to skoro na jedný ruce dalo spočítat. Pěkná recenze.

Krakatau
Krakatau napsal 03.08.21 v 14:17 10b.

Výstižne napísané! Aj ja som si Duka kúpil ako jedenástu a najslabšiu motorku, len tak okolo komína vzhľadom na čas, ktorý radšej venujem rodine, ale srandy si na ňom užívam najviac. Ak ho raz budem meniť, tak neviem za čo, lebo nič podobné neexistuje.

ondrejj
ondrejj napsal 02.08.21 v 10:43

pěkně napsaná recenze

Paulano
Paulano napsal 02.08.21 v 07:30 10b.