Suzuki SV 1000S (2004)

Vlastník Kuba937
Vloženo 14.4.2021
Aktualizováno 2.5.2021

Zajímavý design který při pohledu zezadu přiláká spousty lidí

První dojmy - Měl jsem velký obavy z posezu aby to nebylo nepříjemné ale po najetí prvních 200km se mi velmi posez zalíbil. Je to můj první 2val takže se stále učím ale každým dnem a najetým kilometrem mě baví víc a víc.

Doplňky na motorce - Výfuky leo vince sbk

Začínal jsem jako většina z nás na nějaký 125, u mě to bylo cbr z roku 2004, byla upravená a měla laďák, pro tenkrát mladíka to bylo něco suprového.
Potom v 18 přišlo auto a motorka šla stranou a do 24 než jsem si dělal papíry na neomezenou jsem najezdil asi cca 3500km takže vlastně nic.
Potom jsem si udělal papíry a rok jezdil na hornetu 600, to mě bavilo a motorka byla super pro naučení a opouštěla nějaké ty chyby, pak přišla finanční krize a motorka musela pryč.. Takže jsem byl zase bez moto...
Ale ježdění mě tak bavilo a měl jsem super kamarády že jsem jezdil na fz1n 2010 a pak když nebyla možnost, že tak jsem jezdil na v-Storm 650.
Po tom přišla právě tahle kráska Suzuki sv 1000s.
Několik měsíců jsem na ni koukal a pak jsem pro ní jel k Blansku.
Prodejce byl stejně starý kluk, jen co jsme přijeli mě padla do oka tak jsem na to sednul že to jedu zkusit. Tak jsem se rozjel a najednou kolem 6tis zátah až jsem se lekl říkám si nooo tak tohle bude teprve sranda.. Přijel jsem zpátky a majitel říká : "koukám na tebe jak se pěkně klepeš" já mu říkám no tohle jsem nečekal fakt ten 2 val je úplně něco jiného.
Tak jsme sepsali papíry a vyrazili domů (3h cesty.. Řídil to kámoš co mě půjčoval to fz1n (teď vlastní legendární kawasaki zzr 1100) dojeli jsme cca 10km před bydliště, tam jsem mu dal auto a on mě motorku a už jsem musel dojet domů.
První dojem : spojka šla ztuha a pouštěl jsem ji na natažených prstech, asi tak 2 km jsem jel v koloně a motorku (spojku) proklínal ale zase mě to vynahrazoval zvuk a tah. Dojel jsem domů, ruka skoro nečitelné.. no tak mě až doma napadlo si otočit kolečko na spojku.. byl jsem z toho celý nadšený. Přišla se podívat přítelkyně a i syn. Tak jsme kolem toho asi hodinu chodili. Poté přišla babička, jako každou středu si vzala syna ven a mě se rozzářili oči.
Tak honem prevliknout se a jedeme se projet.
Tak jsme vzali SV a ZZR.
Cesta začala ukázat to tátoj, (cca 15 km) tam říkám že je to málo a tak jsme ještě popojeli jinam, napadlo nás že si dáme zmrzlinu ale bylo tam zavřeno a venku moc hezky.. Tak říkám kamarádoj, ještě bych někam jel. Tak jsme jeli. Když jsme přijeli domů, najednou z 15 km bylo náhle 170km.
Cestu jsem si užíval, přijel domů slezl a zadek a ruce jak kdybych nic nedělal, jen třísla trochu bolela ale bylo to super.
No a pak jsem se byl ještě několikrát projet ale počasí moc nepřeje..
Dnešním dnem mám najeto cca 1000km a nemůžu si to vynachválit a stále mě udivuje a baví mě čím dál tím víc.
Vím že jsem našel co jsem hledal.
MOTOR v krásném stavu najeto 33tis, zrovna jsem měnil olej a filtry a ještě pár úprav si tam udělám.
Pohodlí spolujezdce : nestěžovala si a když se chci jet projet musí jet mermomocí semnou takže usuzuji že je to pohodlné
V zimě si ji chci rozdělat a kouknout na spojku a jak je na tom motor atd ale to ještě nejdříve najdeme spousty km.
Tak to je můj prozatímní vyčerpávající text jak to vše šlo a jaký mám dojmy.

Edit: Bylo pár hezkých dnů, tak jsme zase nasedli a jeli se někam vyvětrat.
Po pár rychlejší h zatáčkách jsem zjistil, že na plyn se musí zlehka. Při prudkém přidání má motorka tendenci začít driftovat. Budí to respekt ale jináč vkuse cca 250km a tělo bylo velmi vpohodě, cesta byla velmi příjemná ale je ještě kupu co se učit. Třeba zavření plynu v zatáčce, nedoporučuji ! Motorka se pak chce stavět ale to může člověk očekávat od 2V. Koupil jsem si nové štelovací páčky a je to velká úleva motorka mě baví víc a víc, úplně mi každý den vykreslí úsměv na rtu..

Snekofon
Snekofon napsal 02.05.21 v 19:01 10b.

Gratuluji, krásné moto. Bylo celkem dlouho v inzerci... jen já jsem na inzerát na bazoši hleděl minimálně 50x. Když už jsem se rozhoupával, že ji po SV650 zkusím, tak byla fuč. Ať dělá radost

dajos
dajos napsal 18.04.21 v 09:31 10b.

Ahoj, pěkný kousek. Kdysi jsem o litrovém sv taky uvažoval - v nahé variantě, ale nebylo moc z čeho vybírat, tak jsem zůstal u R4. Tak hlavně opatrně. Už jsem bohužel letos viděl i nějake moto na odtahovce po havarce... Ať dělá jen radost a vždy se vratíte domu ve zdraví . D.

Krakatau
Krakatau napsal 17.04.21 v 17:09 10b.

Paráda Nech robí radosť!

Gerry8
Gerry8 napsal 16.04.21 v 20:07 10b.

Miloval jsem ji. Ať ti dělá jen samou radost, já na ni budu vzpomínat jen v dobrém.

findejs1310
findejs1310 napsal 14.04.21 v 17:13 10b.

Pohled na dvě hlavně kulometů a pořádně zvedlej zadek dycinky lákal pohledy plechovkářů
Dřív byly mašiny prostě pěknější