Yuki Smile 100 (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Smile
Smile napsal 16.06.08 v 08:28

Ken: Až ji budeš mít, tak napiš. Snad ti bude dobře sloužit

Ken
Ken napsal 06.06.08 v 12:05

Zdravim, dnes jsem ji objednal, mam uz roky, jiste mne pro radost postaci. Čopra vezu dnes do bazaru.

napsal 17.12.07 v 00:03

Ahojda, tak jak Smilka jezdí vpoho? Já už tu svoji prodal, inu je třeba změna a to řazení mě trápilo čim dál tím víc <br />
Věřím, že novému majiteli bude sloužit k jeho plné spokojenosti. A vzhledem k tomu, že ČZ není ještě zcela provozuschopná a ani mladý CPIčko není nijak extra fit, tak jsem pořídil na domácí ježdění Jawku Robby. <br />
Zkušenosti budou až na jaře, pač zatím těch 40km v několika °C pod nulou nechci opakovat <br />
Měj se fajn a krátkou zimu přeju

Smile
Smile napsal 14.08.05 v 21:49

Ve dvou udrží 80? To je slušný. Tak dík za zkušenost, aspoň to nemusim zkoušet... Oproti jinejm motorkám je sedlo pohodlný poměrně dost. Jde jen o zvyk, pak už tě zadek začne tlačit až tak po 5 hodinách jízdy...

napsal 09.08.05 v 08:52

No sláva už jsme tu oba <br />
Jak to vrčí?? Nedávno sme jeli s mladou ve dvou na cca 100km a už prej se mnou vícekrát nepojede No je pravda mě prdel bolí ještě dnes, ale jinak to šlo, jen do kopce ve dvou sem tomusel trošku honit a po rovinkách nebyl problém držet 80km a spotřeba 2,9l což taky jde