Triumph Street Triple (2011)

Vlastník Marvin-1991
Vloženo 5.2.2021
Aktualizováno 5.2.2021

Triumph Street triple 675 v barvě imperial purple

První dojmy - Triumph byla vždycky moje vysněná motorka prostě motorka Anglické výrobya ten design prostě někomu sedne a někomu ne . Poprvé jsem si na ní sedl a projel se až když jsem jí jel koupit a musím říct že oproti Hondě Hornet 600 na které jsem jezdil předchozí 3 sezony je to fakt rozdíl vypíchnul bych asi lepší posez a rozhodně váha a ovladatelnost motorky je mnohem lepší a zátah motoru který se nemusí tak točit a oproti čtyřválci mi přijde mnohem čitelnější ;)

Motorku bych doporučil pro - Menší postavy , lidi co chtějí lehčí ale pořád dostatečně výkonný stroj a rozhodně pokud se chcete odlišit i když to není chromovaný chopper a nemá to brutální zvuk svým zjevem tenhle stroj přitahuje pozornost

Doplňky na motorce - Závažíčka v řídítkách , plexi štítek , madlo spolujezdce, Karbonové kryty stupaček, zadní blatníček od moto forzy dále mám k moto boční pod sedlové plasty v karbonu a přední karbonový blatník ale nemám je na moto v barvě se mi líbí víc. pro sezonu 2021 plánuji ještě výfuky značky Storm s homologací a nějaké padáky tak uvidíme snad se sežene něco co mi bude vyhovovat :)

Street triple byla celkem jasná volba. Strašně se mi líbil design a hodně mě lákala jeho nízká váha ( suchá hmotnost kolem 160kg) oproti Hornetu který má suchou hmotnost asi 190 kg a ten motor asi nemá cenu se tu o něm nějak moc rozepisovat pokud budete mí možnost někde vyzkoušet jděte do toho tříválec prostě jede a nepotřebuje tolik točit osobně mi to vyhovuje víc než čtyřválec jen zvuk je řekl bych jediná slabina tohoto motoru.

Ke zkušenostem toho zatím moc napsat nemůžu. Moto jsem kupoval těsně před zimou 2020/2021 kdy už bylo počasí opravu špatné takže jsem najel jen něco kolem 300km. A porovnávat můžu asi s jedinou motorkou co jsem zatím měl a to je Hornet oproti této motorce je Triumph o dost tužší motorka moc se jí nelíbí když trefí výmol v zatáčce je to dané tou tuhostí a taky tím že je o něco kratší než třeba zmiňovaný Hornet ale jde si na to zvyknout i když poprvé mě to dost rozhodilo byl jsem zvyklý na vláčnější motorku :D, poté bych si ještě píchnul do převodovky triumphu se prostě tolik nelíbí řazení bez spojky musí do toho člověk trošku větší silou než na hondě to se mi moc nelíbí takže to nedělám ale vyřešil by to asi short shifter jenže nejsem zase takový závodník takže to nebudu řešit jinak tam kvalty padají samy a řazení je hodně přesné a spojka jde krásně lehko. Celkově jde na Triumphu tak nějak vše lehko nejsem žádný velký závodník nejezdím moc často pilu ale tahle motorka mi neskutečně sedla po ujetí asi 100 km jsem si na ní troufnul do zatáček ve větší rychlosti než na motorce na které jsem jezdil několik let. Ještě dodám že asi 50 km jsme ujeli společně z přítelkyní a i když se jí ze začátku zdálo že to bude pro dva lidi horší opak byl pravdou nakonec si tuhle motorku více oblíbila lépe se ji na ní sedí a pochvaluje si originální zadní madlo takže pokud chcete vozit batůžek doporučuji koupit moto vybavené tímhle originálním madlem je totiž docela dost drahé ;) a to je asi vše co k ní zatím můžu napsat uvidíme co přinese sezóna 2021

context
context napsal 12.02.21 v 21:16 10b.

krásný street v neobvyklých barvách, přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

findejs1310
findejs1310 napsal 12.02.21 v 13:16 10b.

Kukuč jak vyplašená mucha
A ty tři hrnce

Marvin-1991
Marvin-1991 napsal 11.02.21 v 21:24

Díky chlapi snad bude dloužit no už se těším až skončí zima je děs kolem toho jen chodit

matopp69
matopp69 napsal 08.02.21 v 11:41 10b.

Ať slouží. Triumph a jeho 3válec je paráda!!!

petr13
petr13 napsal 07.02.21 v 20:30 10b.

Ahoj, hezká barva. Měl jsem možnost si tuhle motorku minulý rok vyzkoušet a byl sem s ní nadšený! Když sem na ni přesedl z mojí Bmw r1200r,připadalo mi,že jedu na horském kole jak je ta motorka lehká a ta síla motoru ve středních otáčkách mně dostala..