BMW R 1200 GS Adventure (2017)

Vlastník dafikk
Vloženo 29.6.2020
Aktualizováno 7.6.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Žanynek
Žanynek napsal 18.03.23 v 19:26

Žanynek
Žanynek napsal 18.03.23 v 19:26 10b.

kudrlik
kudrlik napsal 12.08.21 v 18:00 10b.

Zdar.
Jak ti rozumím - jsem měl vysněnou Guzzinu Stelvio a kamarád mi dal sednout na GS. Tak lehounce ovladatelné...proti Guzzině. MG bez protisměru dost blbě zatáčela - u GS hejbnu zadkem a zatáčím.
Sice to má i nevýhody ... na MG mohla baba za mnou natáčet video a otáčet se jak chtěla a ani jsem o tom nevěděl - na GS otočí hlavu a vím o tom.
A za mne to vůbec není nuda. Když se dá sportovní režim, tak to ani náhodou nemám čas se nudit a když chci jet na pohodu ... také žádný problém.
A otáčení při pomalé rychlosti s plnými kufry a babou za sebou - najednou to je sranda.

XLV
XLV napsal 28.06.21 v 18:04 10b.

Pěkná. Mám to podobně. Ne, že bych na to jako úplně plival, jen tak malinko, trošku ... Hlavně jsem nechtěl být "ten nafrněný vrtůlkář". Koukal jsem po všem možném a nakonec mám BMW taky doma. Ne tedy advíka, ale "obyč" LC. Svoje chyby to GS má, jako všechno, ale jako celek je to mix vlastností přesně pro mne.

krjo
krjo napsal 13.05.21 v 17:04 10b.

benďa135
benďa135 napsal 22.03.21 v 03:09 10b.

Wildaja
Wildaja napsal 16.12.20 v 16:12 10b.

Ahojky .
Zajímavá volba a věřím všemu, co popisuješ .
Nepatřím k plivačům a ani ke slintající polovině, ale to neznamená,
že Vám nemůžu popřát mnoho a mnoho kilometrů v sedle této univerzálnosti.
Plánuj, těš se a vyhlížej sluníčko, však ten čas letí a jaro tu bude coby dup .

Lombardo
Lombardo napsal 11.12.20 v 21:41 10b.

Tak ty už taky Dafiku. No s tvym hodnocenim musim souhlasit. Byt mam bejby GS 1200 tak dle referenci jsem cekal ten uau efekt ktrey vsak nedorazil. Jezdi to ale slusne a jsem na par let snad spokojenej. (Jen ta KTM 1290 mi furt vrta hlavou) No at ti dela radost na vysnenych cestach. Mas fajn plany. Gruzie mokry sen ale vic jak na tyden se netrhnu. Takze pristi rok mame v planu Route des Gandes Alpes

Mann
Mann napsal 28.10.20 v 17:40 10b.

Že by vyvolávala toliko rozporuplné reakce To snad ne. Užij si ježdění nebo vlastně Gute Reise když si ji dovlekl na nucené práce až z Říše

Anti
Anti napsal 11.07.20 v 13:14 10b.

Neboj,za pár měsíců si zvykneš a začneš i nedostatky vnímat jako pozitiva.Máš přece GSo,vlhký sen každého motorkáře
Tak ať si po čase naprosto spokojen a zařadíš se mezi standardní uživatele

Felotron
Felotron napsal 06.07.20 v 11:58 10b.

Tož ať ti slouží