Yamaha XT1200Z Super Tenere (2019)

Vlastník VB79
Vloženo 22.6.2020
Aktualizováno 30.3.2021

Vloženo: 01.03.2021, Uskutečněno: 01.03.2021, Stav tachometru: 6553 km, Zhlédnuto: 11x

Tak se nám tady minulý týden udělalo hezky, bylo asi 7 - 8 stupňů Celsia a tak jsem vytáhl motorku ven na první vyjížďku. Jak to tak bývá po zimně už jsem měl silné abstinenční příznaky na jízdu na motorce a začaly mě svrbět ruce tak jakmile se udělalo jen trochu hezky tak jsem prostě MUSEL vyrazit.
Tak honem navléct termoprádlo a ještě zkontrolovat motorku, stav paliva a tlak v pneumatikách a hurá honem ven na první jízdu. Musel jsem jet na pohodičku protože silnice jsou ještě po zimě plné štěrku a různého sajrajtu co v zimě na silnicích nakupí. Najel jsem hned 119 km po svých oblíbených silničkách a měl jsem neustále rohlík v helmě a dokonce jsem potkal i pár jedinců co to doma už taky nemohli vydržet a vyjeli ven aby si trochu vyčistili hlavu, no zdravili jsme se spolu jako staří dobří známí kteří se dlouho neviděli a oba jsme měli radost že je i někdo druhej kterej taky vyjel ven. Druhý den se udělalo taky hezké počasí tak jsem to samozřejmě nemohl nechat jen tak být a vyjel jsem znovu. Akorát to už byl adventure jak sviňa protože mi v půlce cesty na silnici padla mlha jako kráva... skoro jako taková ta bílá tma a nastal problém, jel jsem se zapnutými blinkry abych byl aspoň trochu vidět a nikdo mě nesejmul a musel jsem upravit plán cesty a honem domu. Dopadlo to dobře a v pořádku jsem se vrátil do garáže, ale nelituju toho jelikož jsem si i tak dobře zajezdil. Jezděte opatrně zvlášť teďka po zimě a užijte si každou jízdu... a nenechte si jí zkazit od nějakého zakomplexovaného plechovkáře, kterej Vás nebezpečně předjíždí a pak i vybržďuje. I takový hovada jsem na cestě potkal. Tak kolama dolů a ať nám ta sezóna brzy začne v plněm proudu.

• Indian Riders fest České Budějovice

No tenhle rok je fakt celkem nabitý. Týden po tom co jsem přijel z Eurobikefestu z Pasohlávek, koukám na motorkáři.cz na jedno video kde říkají že se bude konat INDIAN RIDERS FEST v Českých Budějovicích. Tak jsem hned na

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2022
    Uskutečněno: 15.06.2022
  • Eurobikefest 2022

Tak když už jsem dostal řidičák zpět, tak bych mohl vyrazit na pořádnej výlet. A kam jinam než z mého bydliště přes celou republiku do Pasohlávek na Eurobikefest 2022. Ale tento rok už jsem byl i připravenej. Měl jsem i

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2022
    Uskutečněno: 15.06.2022
  • Nová sezóna po navrácení řidičáku

Tak už mi vrátili zpět papíry a já začal zase jezdit a užívat si výlety. Trvalo mi 4 měsíce než jsem papíry dostal zpátky, ale to už bylo po sezóně takže motorka odpočívala pěkně v garáži a já se těšil na novou sezónu.

Vloženo: 15.05.2022
    Uskutečněno: 15.05.2022