Yamaha XT1200Z Super Tenere (2019)

Vlastník VB79
Vloženo 22.6.2020
Aktualizováno 30.3.2021

Nová sezóna po navrácení řidičáku

Vloženo: 15.05.2022, Uskutečněno: 15.05.2022, Stav tachometru: 13500 km, Zhlédnuto: 27x

Tak už mi vrátili zpět papíry a já začal zase jezdit a užívat si výlety. Trvalo mi 4 měsíce než jsem papíry dostal zpátky, ale to už bylo po sezóně takže motorka odpočívala pěkně v garáži a já se těšil na novou sezónu.
Nejdřív jsem si musel trochu zvykat protože jsem na tom dlouho neseděl, ale šlo to rychle a já jsem se v sedle zase cítil dobře. Z počátku jsem jezdil jen kratší vzdálenosti, ale postupem času jsem začal jezdit i ty delší úseky. Na začátku sezóny jsem se zúčastnil Jarní vyjížďky s motozemí která se konala v Pražské prodejně, to byl můj první velký výlet po navrácení papírů, pak jsem chtěl prolomit kletbu z minulého roku kdy jsem o ty papíry přišel na cestě do Karlových Varů kde mě vyčápli naši strážci zákona a byla z toho pokuta 5000,- a půl roku zákaz řízení s tím že to byl prý můj první VELKÝ přestupek, tak můžu po půlce uplynutí trestu požádat o prominutí zbytku trestu a o navrácení papírů. (trvalo mi měsíc než jsem je kvůli naší byrokracii dostal zpět). Jel zpět do Karlových Varů už opatrněji aby policisti měli klid, na BMW testy kde jsem si půjčil NINE T PURE a R18 BAGGER, obě motorky byly moc fajn. A asi jsem se zamiloval do tý R18 protože mě velice příjemně překvapila jak se s ní bez problémů zatáčí, ale ty peníze na ní fakt nemám, takže budu jen snít. Pak nedávno resp. včera jsem se konečně domluvil s kámoškou Pájou že spolu pojedeme na výlet, nemohli jsme dlouho najít společný termín kdy by nám to vyhovovalo, ale nakonec jsme ho našli a najeli jsme spolu okolo 250 km výlet po krajinách Českých. Mimochodem Pájo, Díky za pěkný výlet, pokud tohle budeš číst. No a dál se chystám na EUROBIKEFEST do Pasohlávek, na který jsem minulý rok nemohl jet kvůli výše zmíněné situaci. Přikládám fotky tak se zatím mějte a jezděte bezpečně.

Milan1963 (273) napsal 16.05.2022 v 20:41+1

• Indian Riders fest České Budějovice

No tenhle rok je fakt celkem nabitý. Týden po tom co jsem přijel z Eurobikefestu z Pasohlávek, koukám na motorkáři.cz na jedno video kde říkají že se bude konat INDIAN RIDERS FEST v Českých Budějovicích. Tak jsem hned na

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2022
    Uskutečněno: 15.06.2022
  • Eurobikefest 2022

Tak když už jsem dostal řidičák zpět, tak bych mohl vyrazit na pořádnej výlet. A kam jinam než z mého bydliště přes celou republiku do Pasohlávek na Eurobikefest 2022. Ale tento rok už jsem byl i připravenej. Měl jsem i

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2022
    Uskutečněno: 15.06.2022
  • První Abstinenční příznaky

No jak už to tak bývá, ZIMA se definitivně přihlásila o slovo a nadělila nám špatné mrazivé počasí a někde i sněhovou nadílku. No nedalo se nic dělat tak jsem musel schovat motorku do garáže, dotankovat nádrž do plnejch,

Typ: Reportáž
    Vloženo: 12.12.2021