Yamaha XT1200Z Super Tenere (2019)

Vlastník VB79
Vloženo 22.6.2020
Aktualizováno 30.3.2021

Indian Riders fest České Budějovice

Vloženo: 15.06.2022, Uskutečněno: 15.06.2022, Stav tachometru: 14850 km, Zhlédnuto: 27x

No tenhle rok je fakt celkem nabitý. Týden po tom co jsem přijel z Eurobikefestu z Pasohlávek, koukám na motorkáři.cz na jedno video kde říkají že se bude konat INDIAN RIDERS FEST v Českých Budějovicích. Tak jsem hned najel na jejich stránky které tam říkali a zjišťoval informace kde jak a hlavně proč...né proč vlastně nééé. Já mám Indiány rád. Tak jsem hned koupil lístek (až po tom co jsem zjišťoval jestli mi to vychází v práci se šíchtama) na rychlo zabalil a vyrazil do Českých Budějovic. Až po příjezdu a stavění stanu jsem zjistil že jsem doma nechal docela pár nezbytných věcí, jako třeba paličku na zamlácení kolíků na ukotvení stanu a čelovka taky zůstala doma i s power bankou abych si mohl dobít telefon. Naštestí zasuvky v těch stojanech u stání pro stany fungovaly a nabíječku jsem sebou naštestí měl tak krize byla ÚSPĚŠNĚ zažehnána. No přijel jsem tam v pátek a hned jak jsem parkoval motorku před vjezdem jsem byl požádán jedním motorkářem s velmi dobrou angličtinou jestli bych jeho a jejich skupinu mohl vyfotit. Až potom jsem se dozvěděl že přijeli z Bulharska a měli to do Čech 1392 km a jeli to dva dny, další dva dny tam byli a pak zase tu samou dobu jeli domů. Musím uznat že to na mě udělalo dojem. Jinak se tam sešlo docela dost národností až jsem byl překvapenej jak multinárodnostní Indian riders fest může být. Byli tam Francouzi (těch bylo opravdu dost) v čele s prezidentem Evropskýho vedení Indianu, pak nechyběli Slováci, Španělé, Angličani, Italové a Němci. Myslim že z národností jsem snad nikoho nezapoměl. Jídlo u stánků bylo výborný, ceny festivalový (co bys taky čekal že) ale nestěžuju si. Přijel jsem si užít dobrej sraz tak to pro jednou vydržím. V sobotu byla spanilá jízda při které nám asistoval policie jak státní tak i městská. Těmto lidem musím poděkovat že nám umožnili bezpečný průjezd Českými Budějovicemi, opravdu jsem si to moc užil a musím uznat že to muselo dát práci. Ono když má najednou vyjet asi 1200 motorkářů a v podstatě zablokovat celý provoz jak v Českých Budějovicích tak v přilehlém okolí podél trasy prújezdu, tak to nemuselo být lehké. No a konec té vyjížďky byl na náměstí v Český Budějovicích a to jsme komplet zaplnili. Byl to pěkný pohled. Program na festivalu byl taky super, bylo tam rodeo kde se lasovalo (chytali se telátka do lasa z koně) a pak tam v tom nějak soutěžili (to mi ušlo) a co se hudby týče tak za mě super. Jinak pokec s ostatníma národnostma byl tak pecka. Moc jsem si to užil a snad se mi povede jet zase jednou na tenhle festival. V.

• Eurobikefest 2022

Tak když už jsem dostal řidičák zpět, tak bych mohl vyrazit na pořádnej výlet. A kam jinam než z mého bydliště přes celou republiku do Pasohlávek na Eurobikefest 2022. Ale tento rok už jsem byl i připravenej. Měl jsem i

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2022
    Uskutečněno: 15.06.2022
  • Nová sezóna po navrácení řidičáku

Tak už mi vrátili zpět papíry a já začal zase jezdit a užívat si výlety. Trvalo mi 4 měsíce než jsem papíry dostal zpátky, ale to už bylo po sezóně takže motorka odpočívala pěkně v garáži a já se těšil na novou sezónu.

Vloženo: 15.05.2022
    Uskutečněno: 15.05.2022
  • První Abstinenční příznaky

No jak už to tak bývá, ZIMA se definitivně přihlásila o slovo a nadělila nám špatné mrazivé počasí a někde i sněhovou nadílku. No nedalo se nic dělat tak jsem musel schovat motorku do garáže, dotankovat nádrž do plnejch,

Typ: Reportáž
    Vloženo: 12.12.2021