Yamaha Tracer 9 / 900 (2020)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 29.4.2020
Aktualizováno 1.11.2020

Tohle je můj druhý tracer. Starý byl bomba a tento novější tip je ještě lepší..

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Vše ok. Perfektní přístup.

První dojmy - Na první pohled je vidět že oproti minulému modelu Yamaha zapracovala na designu. Je takový uhlazený čistší no prostě hezčí a to na první pohled. I po technické stránce je zde hodně změn k lepšímu.

Doplňky na motorce - Originál LED blinkry , original kit SPZ, výfuk akrapovič

Na konci minulého roku 2019 jsem prodal našeho Tracera, ještě teď vzpomínám jak nás v roce 2017 překvapil a to jak cenou tak tím tenkrát úplně novým yamaha tříválcem. Ten motor je prostě PECKA !!!
Neustále koukám na další nové motorky a baví mne stroje měnit a srovnávat. O novém Traceru jsem již dlouho věděl a jen tak z nudy jsem kouknul jaké jsou barvy pro letošní rok. Ta šedá s modrýma kolama mne nechytla ale černá perleť s trochou červené je podle mne krásná. Určitě je to lepší než barvy roku 2019 !!!
Takže čumím na Youtube videa nový Tracer a hned jsem začal hledat vhodný nákup. Kouknul jsem na MOBILE DE , někdy se to vyplatí zajet do Německa, ale tentokrát mi kalkulačka řekla ať skočím do verze s tím super AKRAPOVIČEM který nabízel KABOUREK z Písku.
Ovšem co mne nejvíc zvedlo ze židle, to byla AKCE YAMAHA záruka na 3 ROKY!!! No a ta je jen dokonce dubna, takže bylo rozhodnuto. Hned jsem volal do toho Písku pana Kabourka.
Zlehka jsem připlatil za výbavu, ale nelituji. oproti našemu prvnímu kusu alespoň nějaká změna ve výkonu motoru.
Motor je tento rok 2020 beze změn a jak říkám žádné změny potřeba nebyli
Zlehka jsem připlatil ale nelituji, oproti našemu prvnímu kusu alespoň nějaká změna ve výkonu motoru. I když ještě nevím jak moc je to znát.

V některých ohledech je ten motor o pořádný kus lepší než Honda Afrika.

Hlavní stojan jsem hned po příjezdu domů shodil aby byl lépe vidět ten krásný kousek od Akrapoviče

Sedlo je oproti roku 2017 také nebe a dudy, je vidět že si v YAMAZE ty chybičky uvědomovaly

Plexi které se dá nastavit jednou rukou i za jizdy , no to je luxusní maličkost, to jsem ještě nezažil. Také je zde lepší ochrana před větrem.

1.5.2020
Dnes jsme dáli naTraceru asi dvě stě kilometrů. Důležitá informace je že tento nový model s delším rozvorem je pohodlnější a stabilnější na nerovnostiech.

Mám to rozepsané...

1.11.2020
Taak Tracer má najeto asi dva tisíce km. Vše funguje na jedničku. Stále nás baví.

prepreg
prepreg napsal 08.01.21 v 12:56

Čau, o kolik zved ten Akrap výkon?

trafika
trafika napsal 30.05.20 v 15:39 10b.

krásná
mohl bys udělat srovnání s KTM

dekel
dekel napsal 15.05.20 v 10:34 10b.

krásna farebná kombinácia Veľa šťastných km

kartys
kartys napsal 06.05.20 v 09:26 10b.

Mam taky opravdu super motor a velmi hrava usporna motorka radost se na ni projet za me

Jindras130
Jindras130 napsal 04.05.20 v 13:37

Tracer 900 je prostě TOP
Měl sem možnost pojezdit cca 200km i tu 700 a to se nadá srovnat. Za mě motorka bez emocí, holá a za mě spíše pro holky. Hned sem jí vrátil a vzal si svou 900GT

Co mě osobně se.. že není barevný TFT displi i na standardní Traceru 900 a je jen na GT verzi.