Kawasaki ZZR 1200 (2002)

Vlastník spulda13
Vloženo 25.4.2020
Aktualizováno 25.4.2020

Lokomotiva s výkonem bez konce

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čížek - MotoServis (Karlovy V - Příjemné a vstřícné jednání,majitel je taky motorkář.

Kawasaki ZZR 1400: Drahá a až moc sportovní.hledal jsem víc turistický stroj
Kawasaki GTR 1400: Nabízené kusy drahé a s hodně najetými km
BMW K 1300 S: Problematická spolehlivost a nesmyslné ceny

První dojmy - Po první jízdě musím říct, že tohle je motorka pro mně. Jak velikostí, tak vlastnostmi. Je to veliký, silný 4válec, takže se mužete loudat klidně čtyřicítkou přes město, ale když se vám chce, můžete ji klidně hnát až někam k 300 km/h.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro zkušenější jezdce, kteří už mají v hlavě srovnáno-je to velká, těžká a hodně silná motorka.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi MRA, padací hříbky, nějaké drobnosti.

Při prvním usednutí za řidítka jsem měl hned pocit, že tohle je prostě ono, pohodlná, prostorná, všechny ovladače přesně tam kde bych je čekal.A ten motor ! Prakticky pořád mate k dispozici obrovskou rezervu výkonu, skoro nemusíte řadit, stačí otočit zápěstím a motorka brutálně vyrazí vpřed.A na druhou stranu v nižších otáčkách je neuvěřitelně hodná. O předchozí Aprilii Futura jsem si myslel, že "jede" ale spletl jsem se, proti ZZR 1200 to nebylo nic. Však to svého času byla jedna z nejrychlejších seriových motorek. Četl jsem o slabých brzdách, ale mně připadají tak akorát, nejsou jedovaté, dobře se dávkují a je třeba si uvědomit, že natankovaná motorka váží přes 270 kg. Takže když bych měl hodnotit, za mně super a těším se na další zážitky.

Jawaha
Jawaha napsal 21.09.20 v 06:59 10b.

Nádherná.

Valkyria1520
Valkyria1520 napsal 29.04.20 v 22:27 10b.

Čadil
Čadil napsal 25.04.20 v 19:39 10b.

super kus