Honda CBR 600F (2002)

Vlastník Patrik-KH
Vloženo 21.3.2020
Aktualizováno 21.3.2020

Spolehlivý a výkoný motocykl se skvělým vzhledem - skvělý poměr cena / výkon.

Yamaha FZS 600 Fazer: Zvítězil vzhled

První dojmy - První dojem z cbrka byl velice dobrý, vzhledově mě velice oslovila. Sedlo velké a pohodlné. Výkonostně je také perfektní. Posez je spíše sportovní a lehce mě při delší jízdě bolí ruce. Měl jsem velkou pauzu od ježdění tak je to třeba o zvyku a motorku mám krátce tak uvidím časem.

Motorku bych doporučil pro - Pro motorkáře co mají radši sportovní jízdu a nepotrpí si na dlouhé trasy.

Doplňky na motorce - Na motocyklu je nainstalovaný laděný výfuk akrapovič a led blinkry.
Jinak je v originálním stavu.

Zdravím všechny motorkáře.
Ze začátku jsem se rozhodoval mezi touto Hondou CBR 600f4i a Yamahou FZS 600 Fazer. Nakonec zvýtězil vzhled a vyrazil jsem pro cbrko. Moje zkušenosti jsou slabé, motocykl vlastním teprve něco málo přez půl roku. Po koupi samozřejmě proběhla klasická údržba - olej + filtry a instalace led blinkrů. Teď mi akorát dorazili nové pneumatiky Michelin Pilot Power 2CT TL a brzdové destičky takže se chystám na montáž. Motor je perfektní, k tomu asi nemám co dodat a brzdy taktéž. Díky velkému sedlu je pohodli na motorce na slušné úrovní ovšem nízko posazené řídítka jsou aspoň pro mě zatím kámen úrazu. Rádi jezdíme na delší vyjížďky a po dělší jízdě mě pobolívají ruce a záda. Měl jsem velkou pauzu v ježdění tak jde třeba o to si zvyknout. No nic méně uvidím časem. Přítelkyně si za mnou nestěžovala na pohodlí takže to je asi ok. Úložný prostor pod sedlem je malý ale vejde se lékarnička, doklady a vesta s přehledem. Zatím se na motocyklu nobjevili žádné poruchy.
Cbrko bych spíše doporučil jezdcům co mají rádi sportovní jízdu mimo město.

Čadil
Čadil napsal 21.03.20 v 10:49 10b.