Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník Aldamasor
Vloženo 30.12.2019
Aktualizováno 30.12.2019

Velký, pohodlný a spolehlivý stroj.

První dojmy - Moje první moto skup.A hned po autoškole. První dojem - nerozjedu, nezatočím, spadnu. Po prvním tisíci km nadšení, ale stále respekt.

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne pro lidi menšího vzrůstu. Přítelkyně má 158cm a dosáhne tak tak nehtama od palců :) Vhodná pro delší cesty, dal jsem zatím jen 300km, ale myslím, že tak do 700 denně to půjde.

Doplňky na motorce - Padáky, kufr, tankvak, ukazatel kvaltu.

Váhal jsem mezi Varaderem a Stromem, nakonec jsem se přiklonil k menší Suzuce, i proto, že jsem našel inzerát na naprosto kosmeticky netknutou motorku 40km od baráku. Byl to dovoz z Itálie, což mě vyděsilo, ale chlapíkovi moto dovezl známý, takže v poho. Pán ji 4 roky více leštil než jezdil:) Zatím jsem najel jen 2.500km (přišla zima), ale můžu říct, že pro mé rozměry (190cm/115kg) je naprosto ideální. Zatím jediná investice byla baterka, majitel přiznal že ji má od začátku, tedy 4 roky. Ať jezdím jak jezdím, spotřeba se nehne z rozmezí 4.9 - 5.2. Vše asfalt, terén mě nějak neláká, ale nikdy neříkej nikdy. Možná mi budou chybět boční kufry, na motorce bal topcase Kappa35, teď jsem koupil K46, ale protože chceme jezdit delší dovolené, možná na ně dojde. Nechci moto nijak "tunit", baví mě v origo stavu.