Ducati Multistrada 950 (2018)

Vlastník Tempo_veloce
Vloženo 24.12.2019
Aktualizováno 11.11.2022

Skvělá na cestování,ovladatelnost úžasná.Využitelnost výkonu .Elektrické kraviny v základu jak píšou v testech.

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 4-Krč)

První dojmy - Je super ale emoce Monstra nemá.Skvělá volba na cestování na dálky.Na začátku se musí zahřát , jinak např.v Dolomitech rozjezd na 5x .Spojka při studeném motoru nezabírá plynule.Ve forech jsem se již dočetl že to začínají řešit lamelama ,tak uvidíme.

Motorku bych doporučil pro - Pro mne asi už je až do důchodu.Protože když vidím co do těch motorek cpou za elektroniku tak je mi k pláči.Např.Mts 950 model 2019 s asistentem rozjezdu do kopce-docela pro invalidy. Pro cestování ve dvou je to bomba.Sám z bagáží je úžasná a plní svůj účel.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti originál=bomba!Ještě doplním padáky a AL top case.Plastový již nevydržel.

Je vysoká a to byl velký nezvyk z Monstra.Ovladatelnost úžasná, na to jak je to velký se to vodí samo.Elektrický plyn je takový sterilní.
Motor-po zajetí spotřeba klesla na cca 4,2l,Při režimu sport a lítání po horách se to pohybuje kolem 5,5l.
Vzhledem k tomu že to není překońované je využitelnost celého výkonu parádní.Jak se píše v testech.
Režim touring- je bomba na cestování i ve dvou.Při akčnějším předjíždění je potřeba počítat s prodlevou.
Brzdy- bez komentáře-super.
Pohodlí pro spolujezdce -skvělé.Přítelkyně usíná
Koupená byla na silnice ,terén mne s ní nějak nezajímá.
Pneu- se těším až dojedu a půjdou dolů- Scorpiony .A nahradím.Několikrát klouzli když jsem to nečekal a hlavně, zrovna potřeboval přilnavost=nedůvěra.
Koupeno hlavně na cestování -rychlý dálniční přesun v Německu při 160 ,cca 150km naprosto v pohodě i z bagáží.Na kochačku při pomalých projížďkách přijde vhod lehká ovladatelnost.

sorbon81
sorbon81 napsal 12.11.22 v 18:13 10b.

Krásná motorka

jps13
jps13 napsal 11.04.22 v 06:03 10b.

Super tak hodně kilometrů bez nehod.

SLAY
SLAY napsal 27.12.20 v 18:40 10b.

Míro vypadá opravdu skvěle taky by se mi líbila ,ale pro mě to má některé ale ...

Hokke
Hokke napsal 29.04.20 v 18:54 10b.

Strojovna co se zase tak často nevidí.

Milanek13
Milanek13 napsal 31.12.19 v 15:59 10b.

Taky jsem nad ní uvažoval ,ale ten vysoký posez mi prostě nějak nevyhovuje . Tak jsem si koupil Supersport a doufám ,že bude taky na cestování fajn.