Kawasaki ZX-10 (1988)

Vlastník schock
Vloženo 22.12.2019
Aktualizováno 22.12.2019

Letadlo,který lítá jako concord,stroj z říše snů,v době vzniku zjevení,který se dá srovnat snad s uvedením cyberfucku od Tesláka.
Pojízdná kancelář,kde je dost místa na umístění telefonu,faxu,tiskárny,kanape,bagáže všeho druhu

První dojmy - Když jsem do ní vešel,překvapila mě velikost všeho. Motor je už osvědčenej,léta pilovanej dokonalej reaktor,kterej vychází původně z gpz 900r,samo o sobě pojem. Jízda je jak v šinkanzenu(některí by ju určitě dnes dali do skanzenu:) naprosto raketově zrychlující donekonečna leticí projektil,kterej veze dva štastlivce.

Je to legenda.
Poklonit se japoncům až na zem musí človek,když se na ní nechá povodit.
Letí jak vystřelenej náboj,ve 250km/hod si můžeš zapálit klíďo cigárko a nebo ti může sekretářka udělat prohlídku prostaty.
I dnes vyplatí mlaďochy na novejch recyklovanejch, ekoelektronickejch, ze střepů složenejch rádobymotocyklech.
Spolujezdec plácá na nohu až někde u 270,vydrží tam vzadu celodenní mrskání po vejletech na jakékoliv silnici.
Nádherně buble ten agregátek,když má trochu zátěž,brzdí jakštakš,zatáčí krásně a jet výjezdy je nirvána,těch koní je tam dost.
Vyráběla se jenom cca dva roky,takže jich už moc nejezdí,proto kupujte co to de.

NjuNju
NjuNju napsal 11.07.21 v 20:30 10b.

Souhlas, mám ji také a max spokojenost Ať vydrží

major76
major76 napsal 15.03.20 v 17:24 10b.

concord dobřéééé

Gogous
Gogous napsal 01.01.20 v 11:45 10b.

mohu vše potvrdit,mám ji také,je to dělo...

ladyss
ladyss napsal 31.12.19 v 18:08 10b.

Ano je opravdu super a moc hezky a výstižně jsi ji popsal, škoda že nejde dát dalších 10b za popis

p.epanica
p.epanica napsal 23.12.19 v 19:52 10b.

...