Kawasaki ZX-10 (1990)

Vlastník NjuNju
Vloženo 25.11.2018
Aktualizováno 25.11.2018

Babička, která má 136 koníků a 250kg, ale dokáže pobavit.

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Vopat - Moto-bike (Rokyca

První dojmy - Na silniční motorku velmi pohodlná, krásně padne do ruky. Ještě k tomu silný motor, který i dnes svým výkonem potěší. A v té černé to byla jasná volba.

Cíl byl od začátku jasný, najít motorku, která udělá radost a zároveň nebudete řešit, že jste za sezónu najeli "2000 km" a motorka mezitím ztratila na ceně x tisíc.
Když jsem našel inzerát na Tomcata, tak mě na první pohled zaujaly barvy dnes dokonalého retra. K tomu jediný majitel v DE a nacvrkáno jen 28tis. což je výhoda i nevýhoda.
Hned mi bylo jasné, že první co bude následovat je kompletní servis (aspoň zábava na zimu .
Na motorce je hned vidět, že byla TOP tehdejší doby a k tomu doladěné detaily jako háček na helmu, který se vyklápí na klíček (strašná blbost, ale jsou to maličkosti, které se už tolik nevidí).
Co jsem se dočetl, tak by měla být spolehlivá (až něco najedu, tak doplním zkušenosti), nevýhoda už je dnes nedostatek dílů. Nicméně na standardní servis najdete vše bez problémů. Problém nastane pokud začnete hledat plasty, které prostě nejsou... sem tam se něco objeví na ebayi, ale doufám, že nebudu muset nikdy řešit

major76
major76 napsal 04.05.20 v 07:31 10b.

Taliján
Taliján napsal 02.12.18 v 17:38 10b.

Je to pekna klasika, posilam 10b. Tohle je hlavne pro radost z mechanicky funkcnosti. resil sem to taky, starsi moto, ktery neztraci na cene a je jedno, jestli najedes 100 nebo 1000 za sezonu. Plasty v puvodnim stavu - to je mega ranec...
At to funguje a jezdi...

Zub47
Zub47 napsal 26.11.18 v 06:06 10b.

Za 10b Taky sem ji měl a šlapala jak hodinky

Fullgas1
Fullgas1 napsal 25.11.18 v 18:54 10b.

Krátko po prevrate ma otec zobral na návštevu ku kolegovi z práce. Bolo to vo vedľajšej dedine . Na to nezabudnem do smrti. Pred domom mu stála obrovská motorka, nádherná červená Kawasaki zx10 verzia Tomcat. Bolo to ako keby som sa dostal na dotyk k raketoplánu. Presedel som na nej nejedno popoludnie. Tu mašiny má dodnes a v pohode funguje!

p.epanica
p.epanica napsal 25.11.18 v 13:41 10b.

...