Yamaha NMAX 125 (2019)

Vlastník Loader
Vloženo 22.6.2019
Aktualizováno 11.6.2022

Můj první skůtr, do města super

Motorka koupena od FIRMA:KaraOne (Praha 10-Štěrboholy) - Super přístup, dobrej pokec a dobře poradili

Honda PCX 125: Malá, tuctová

První dojmy - Pohodlný posed, dvě pozice pro nohy Prostorný prostor pod sedadlem Vibrace, třepou se i zrcátka

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv do města, na denní ježdění

Doplňky na motorce -

Průměrná spotřeba - 2.68846 l/100km

2022:
Po 3 letech prodáno, najeto cca 16t km.
Do města super, za město slabé/na hraně. Jak se říká, je sportovnější, což není ke škodě, občas ale chcete jet pohodlně a na 13" kolech je každá "dírka" cítit. Pomůže přenést váhu na zadní kolo, přední dostává fakt rány občas až na konec zdvihu vidlice. Užitná hodnota - dá se na ni naložit opravdu hodně. Pod sedačkou jsem vozil batoh a s prostorem pod sedačkou + 17L batohem nebyl problém odvézt nákup pro rodinu na víkend. V porovnání s PCX bych opět volil NMaxe.

Originální prodloužené plexi mi hnalo vítr přímo pod helmu, když jsem měl otevřenou s plexi pod bradu, vytvářelo to velmi nepříjemné turbulence.

2019:
Dlouho jsem váhal mezi NMAX a PCX. Oběma prodejcům (Yamaha/Honda), jsem položil stejnou otázku: "Proč si mám vybrat zrovna tu Vaší"?

U Yamahy, argument za argumentem. ABS, kotoučové brzdy, přepínání mezi vačkami, trochu větší než konkurence, a dál a dál

U Hondy: "protože to je Honda a viděl ste jak svíti"?

Krom toho, že PCX bylo na mě malé (183cm), tak i toto mi pomohlo s výběrem.
---

Pin01
Pin01 napsal 11.05.21 v 14:28 10b.

Hunyady
Hunyady napsal 23.06.19 v 09:50 10b.

Měl jsem PCX, mám 183 cm. Byla to Honda, svítila hezky, byl jsem s ní spokojený a rychle, dobře prodal. S NMaxem nemůžu srovnávat ani velikost, ani motor, ale pro mě byl rozhodující ten rychlý prodej za dobrou cenu. A to proběhlo, po zadání inzerátu se za 15 minut ozval kupec, co ji druhý den koupil. Už při koupi jsem tušil, že mě to buď nechytne a prodám nebo chytne a budu kupovat něco silnějšího.
Ať Ti skútřík dělá radost, z těchto dvou jsi nemohl vybrat špatně.