Yamaha FZR 600 (1994)

Vlastník vajgl69
Vloženo 22.4.2019
Aktualizováno 22.4.2019

Moje první rychlá motorka, ymaha fzr 600r celkem raritní kousek

První dojmy - protože jsem pred tímto měl jencestovní enduro a par jaw, čz a rúzných 125 tak mi to připadalo jako neskutečná raketa, byla v perfektním stavu a měla takový zajímavý retro design.

Motorku bych doporučil pro - Dnes už asi pro nikoho, na začátek je totálně nevhodná, pro zkušeného střelce zastaralá a veterá to taky ještě není

Doplňky na motorce - padáky od Rutanu

Motorku jsem koupil v Rakousku za pár Éček jako nepojízdnou. Pánovi léta stála v garáži. Dostal jsem k ní servisní knížku, 2x klíče a doklad o koupi ( byl to první majitel)
vzhledem k tomu že měla skoro 10let propadlou technickou tak jsem i celkem věřil nájezdu necelých 30tis.km.
doma jí stačilo vyčistit nádrž a karburátory, vyměnit olej...prostě základní servis a jezdila krásně. Léto 2017 bylo na této motorce super jen chvilku trvalo si na ní zvyknout.
Odvezla mě na Stelvio i do Švýcarska.

Bohužel když už jsem měl pocit že si dobře rozumíme, nechal jsem se unést a v jedné zatáčce moravského krasu z ní udělal hromádku šrotu. Do teď je mi jí líto, ale chybami se člověk učí, z motorky zbyl jen motor.
Za to léto jsme spolu najeli 10tis km a díky ní mě tento druh motorek sednul, škoda jen že jsem ji takhle skur...