Honda CB 600F Hornet (2004)

Vlastník funtom999
Vloženo 18.3.2019
Aktualizováno 18.3.2019

Chtel jsem 4 valec s dobrou spolehlivosti a snadnou ovladatelnosti, to jsem dostal.

Yamaha FZS 600 Fazer: Hornet se m libil vice a podle povesti Hondy jsem cekal vetsi spolehlivost of Horneta

První dojmy - Jezdil jsem mnoho novych motorek, po vyskouseni tohoto jezdeneho Horneta jsem byl spokojeny, ze tam neni velky kompromis. Kazdopadne vizualni stav nebyl 100%, ale vzhledem na jizdni vlastnosti mi to neprekazelo a motorku jsem koupil

Motorka se citi nejlepe na kvalitnim asfaltu. Nekvalitni asfalt moc nemusi a neda na nem moc duvery.

Brzdy jsou nezaludne - chtelo by to mozna trochu vice brzdne sily

Treba dat pozor na vyber pneumatik - obzvlast predni - na motorce byla supersportovni predni pneumatika a motorka velmi rychle reagovala - co pusobil trochu nervozne. Po vymene za novou pneumatiku se standardnejsim profilem typu sport touring se motorka uklidnila - nutno jeste podotknout, ze je nezbytne sledovat spravny tlak v pneu. Jednou zacatkem sezony jsem tlak pred jizdou neskotroloval a myslel jsem, ze se motorka pres zimu rozpadla - absolutne nefungovala - byla hrozne nervozni, po jizde jsem skontroloval tlak a bylo tam 1,5 bar - co je dost mene nez pozaduje vyrobce co melo za nasledek vyrazne zhorseni na chovani motorky, po dofoukani OK.

Motor tahne celkem pekne, ale jezdil jsem uz i Suzuki GSX 1250 FA, takze 600 Hornet me moc neohouri

S motorkou jsem celkove spokojeny, akorat na ni nemam posledni dva roky vubec cas, jezdim ted enduro.