Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník _Michal
Vloženo 4.2.2019
Aktualizováno 20.10.2023

Lehce bouraný, prodávající 20km od baráku.

BMW R 1100 GS: peníze
Yamaha FZS 600 Fazer: Chtěl jsem ho, ale s neuvěřitelným štěstím jsem koupil novějšího

První dojmy - Skvělé. Čtyřválec je prostě na pohodu.

Motorku bych doporučil pro - Každého. Pro toho, kdo chce kupovat Horneta, Bandita. Fz6 bude vždycky lepší! ,,,

Koupen lehce bouraný, komplet kufry, nový gumy, baterka, provozní kapaliny. Servisováno v Yamaze. Ikdyž borec jí moc nemyl, tak hlavní je, že dostala servis.

Edit: 2022

Fotka z roku 2019. To jsem byl pro zářivkové tělesa. S Co2 svářečkou přes Buchláky jsem je o měsíc později.

Čím dál tím víc si uvědomuji, že lepší motorku jsem pořídit nemohl. Spolehlivá, výkonu tolik, kolik člověk potřebuje. Kolikrát si říkám, kurva to tahá a chci zařadit další kvalt, ale sedmička tam fakt není, takže hnedka rohlík v přilbě

Další kapitolou je spotřeba. Mimo obec pokud jedu sám a mám náladu, jezdím 140-170. Průměr 4,7l/100km.

Nejsem schopný si schovávat účtenky a poté si po sezoně spočítat přesně spotřebu. Můj styl jízdy je nastartuji a jedu směr cíl. Není čas na kafíčkování. Takže klidně 4hodiny v kuse bez zastavení. Občerstvení je v cíli za odměnu... Jako občas vidím všude písek, jak se mi chce.

Co mi vadí je, že ti šuldové nemohli dát integrovaný ukazatel kvaltu a ukazatel teploty oleje. Je lepší mít přehled. Sice se mi za těch 25000km nikdy nespustila sahara, protože kolony projíždím a v případě stání motor vypínám.

Sezona 2023 za námi. 90000km pokořeno. Na tuhle mašinu to nejsou žádné kilometry. Spolehlivost 100%. Servis 100%, ale sorry, tu kosmetiku řešit nebudu. Taková byla dohoda.

A dobře radím. Dodržujte pitný režim na motorce, v autě. Den před tím jsem byl na krvi a prostě jsem ty tekutiny nedodal. Já jako toho moc nevypiji a o to víc jsem se divil, když jsem najednou měl na dálku rozmazané vidění a po dalších kilometrech jsem nerozumněl vlastnímu vyslovenému slovu. Najíždění do zatáček taky nebylo moc jednoduché. Jel jsem pro výfuk na KLX a mladej týpek mi ho prodal, ale jak jsem byl totálně zmatený, tak jsme si moc nepokecali. Kdyby mě neviděla jeho máma, která mimochodem dělá zdravotní sestřičku, nevím, jak bych odjel. Dostal jsem tedy hned vodu a cukr a za hodinu jsem už v pohodě odjel.

Fazere DĚKUJI!

context
context napsal 20.10.23 v 20:19 10b.

Super mašina přeji hodně najetých km bez nehod a ať ti dělá jenom radost a chtělo by to více fotek

Maartyy
Maartyy napsal 10.08.21 v 10:48 10b.

Mazej udělat fotky, ať se kouknem

speroure
speroure napsal 15.02.19 v 13:35 10b.

Super, přeji mnoho spokojených km!