Husqvarna TR 650 Terra (2015)

Vlastník schmrxa
Vloženo 6.9.2018
Aktualizováno 13.11.2019

Celkem skladná, ne moc těžká, s výkonem mě zatím dostačujícím.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Hloubětín (Praha 9))

KTM 690 Enduro: cena
Yamaha XT 660 R: výkon, stáří
KTM 690 Supermoto: delší jízdy

První dojmy - Z motorky jsem byl nadšený, najeto bez mála 4tis. kilometrů, nic neodřené neobouchané, nastartovala na první škyt, docela pěkný odpich, pěkně se s ní ve městě manévruje. Když jsem jí ale roztočil nad 4500 ot. docela dost mě překvapila a utvrdila, že tohle mi bude stačit. Zatím... doufám... :)

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo není vyhraněný pro žádný druh motorky. Kdo chce jet, kam ho jen napadne.

Doplňky na motorce - Šusplech (drobek rezonuje), blastry, výfuk GPR.

Po dlouhém váhání, co vlastně chci s motorkou dělat, jsem dospěl k názoru, že moje první velká motorka bude dualsport. Můj táta mel DR650se, něco málo jsem s tímto strojem také najezdil a líbila se mi jeho použitelnos kdekoli. Cestování do 300 km deně, jízda do práce, občas pole, les, spíše kochačka, žadá závratná rychlost na silnici, max 130km/h.
Mam najeto kolem 1000km, nejdelší cesta byla zatím 200km a už mě začínala výrazněji tlačit prdel. Výkonu to má na mě dostatek a od 4500ot jako by měla turbo :D . Lesík už to taky dalo, ale na velké řádění to neni, což jsem čekal. Drobek mě trápí tendence chcípnutí na začátku plynu, což ve městě při popojížděčkách není moc pohodlné a začínám to řešit. Na silnici v šikanách mi už vykouzlila nejeden úsměv na rtech. Plánuji delší víkendovou cestu (cca 700km), tak pak se ukáže.

Gulf
Gulf napsal 08.12.18 v 18:08 10b.

Mám ji, super motocykl, jinak přidej víc plynu při rozjezdu. Pokud Ti nedělají trošku binec ty Akrapoviče.

stnd
stnd napsal 07.09.18 v 22:06 10b.

Pěkná Terka