Honda CB 900F Hornet (2005)

Vlastník Thornet
Vloženo 9.8.2018
Aktualizováno 10.3.2019

Zkrátka Hornet - klasický naháč, co se nikdy neokouká. Časem pořídím lepší fotky.

Honda CB 600F Hornet: Silnější vyhála.

První dojmy - Moje úplně první motorka v životě. Byla to "trefa do černého", či v tomto případě "do červeného". Od první chvíle to je spojení ducha, těla a motorky. Naprostá harmonie a souznění. Běhěm vteřiny se ze mě stal motorkář - požikář, až do morku kostí.

Motorku bych doporučil pro - Komukoli kdo má trochu víc síly ("devítikilo" je koneckonců už trochu težší). Raději i vyššímu jezdci (okolo těch 180cm a vyšší). No, a klidně i začátečníkovi s rozumem - pro mladé nevybouřené střelce tato motorka není!!!

Doplňky na motorce - Výfuky Yoshimura, xenonový světlomet, led směrovky (vpředu na zpětných zrcátkách).

Vybral jsem si ho pro jeho propracovanost jak po designové, tak po technické stránce. Je to klasický naháč s kulatým světlem, který klame tělem - pod jeho lehce retro designem se skývá ohromná síla, která patří jen rozumnému člověku.

Sám jsem motorkář začátečník, šel jsem rovnou do "devítikila" a naprostá pohoda. Chce to mít rozum a cit ... a neblbnout.

Motorka se řídí báječně, má skvělé vlastnosti, do zatáček jde úplně sama - vlastně to sama i vyžaduje. Škoda jen těch českých rozbitých silnic

Thornet
Thornet napsal 10.03.19 v 10:07

Jinak díky za komentáře i ostatním.

Thornet
Thornet napsal 10.03.19 v 10:06

Zdravím. Jak víte, že je to ten Váš?

Frank.CZ
Frank.CZ napsal 25.02.19 v 13:08 10b.

tvl můj hornet ještě žije

Tak ať spolehlivě slouží

vopák
vopák napsal 10.08.18 v 18:07 10b.

Parádní hornet..

Horneťák900
Horneťák900 napsal 09.08.18 v 23:33

Pěknej Hornet, devítku jsem měl tři sezóny, šlapal jak hodinky až do svých 97193km, než šel do světa.Každopádně ten tvůj je mi sakra povědomej, hned jak jsem ho uviděl na fotkách, myslím, že je to spíš rok 2007 co máš .