Aprilia SR Max 125 (2014)

Vlastník ApriliaP
Vloženo 23.6.2018
Aktualizováno 31.7.2020

Je to italská kráska, která mně nepřestává bavit.

První dojmy - První jízda byla skvělá, zvykl jsem si téměř okamžitě. Ovladatelnost, vyvážení, brzdy, vše bylo tak jak jsem od takovéto mašinky čekal.

Vybíral jsem dlouho, nakonec mně dostal právě design. Navíc i tabulkové parametry ukazovaly na jasnou volbu. Jsem rád, že ji mám v garáži . Je to radost, někam vyjet, všude budí zájem . Není problém jet i delší trasy. Klidně bych si troufnul dát naší zemi napříč a jsem si jistý, že nebudu zbytý, jak z nějaké závodničky. Není to ale stroj na dálniční provoz. Brzdou sice nebudete, ale na předjíždění jednoho či dvou kamionů jedoucích 100km/h to při vaší rychlosti 110km/h určitě není nejlepší. Úsměv na rtu vám ale nezmizí na okreskách a v zatáčkách.
5.7.2020...Tak a Aprilka je s těžkým srdcem prodána. ? Dodělal jsem noty a už sedlám normální motorku. Každopádně nani budu vzpomínat jako na skvělý a spolehlivý stroj, na kterém jsem najel přes 10000 km bez jakéhokoliv zádrhelu. Sláva Aprilii SR Max! ?

stephano
stephano napsal 24.06.18 v 03:23 10b.

Dobrou zprávou jsem viděl komentáře od lidí, kteří už dostali své

úvěr od (eazysharkloan247@gmail.com) a pak jsem se rozhodl podat žádost

jejich doporučení a před několika hodinami jsem potvrdil svou vlastní osobnost

bankovního účtu celkovou částku, o kterou jsem požádal. To je opravdu skvělé

novinky a radím každému, kdo potřebuje skutečný úvěr, aby mohl podat své žádosti

e - mail (eazysharkloan247@gmail.com) Jsem šťastný, že jsem se dostal

požádal jsem o půjčku.