Aprilia SR Max 125 (2016)

Vlastník tusdar
Vloženo 7.2.2018
Aktualizováno 7.2.2018

První dvoukolové vozítko na ježdění po Praze. Po Simson Enduro z mládí celkem zábavný pojezd.

Motorka koupena od FIRMA:A Spirit (Praha 4-Braník)

První dojmy - Super scooter. Naplnili se moje představy. Za dva dny jsem to měl v ruce a i když to není zrovna žádný drobek, tak se mi snadno ovládá.

Stroj jsem si vybral hlavně kvůli designu a avizovanému maximálnímu výkonu pro řízení vozidel B. Nevlastním totiž papíry na velkou moto.

Jinak jsem za rok, co jsem koupil stroj jako předváděcí kousek od dealera, najezdil nějakých 5 000km a moc jsem se do ježdění zamiloval.

Designově je to už starší kousek, ale za mě pořád má pořád něco do sebe.

Motorově si myslím, že na jízdu v jednom člověku v nějakém akčním radiu do 70km úplně dostačující. Spotřeba se pohybuje mezi 2,7-3,2, takže v průměru 3 litry. Má opravdu velkou nádrž, takže na jedno tankování najede fakt raketu.

Ze začátku mi občas chcípala na volnoběh, což vyřešila výměna svíčky. Jednou v koloně na jižní spojce jsem postával, protože jsem doprovázel přítelkyni v autě a tlakem my vystřelila hadice od chladiče, takže na benzínce šroubovací svorka a nový fridex oprava za 200,-. Což byly jediné problémy, které jsem s ní měl

kobra33
kobra33 napsal 01.03.18 v 20:12 10b.

Designově moc hezký skútr a když nemáš papíry na větší, do města a okolí bohatě stačí.

Lapi1
Lapi1 napsal 14.02.18 v 22:51 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.02.18 v 19:38 10b.