Yamaha MT-09 (2018)

Aktualizováno 6.6.2018

Deník motorky
Nalezeno 21 záznamů

• Ploužnice

Počasí příkladné, hlad velký, zalovil jsem na netu (řada byla na mě) a dle recenzí, volba padla na Hostinec na Ploužnici. Trošku jsem měl starost, zda bude šance sehnat takhle na blint místo. Po pravdě řečeno, bylo tam

Uskutečněno: 21.04.2019
  • Oseček

Kamarád zavolal, že už je na čase pořádně protáhnout ty naše stroje a já souhlasil, volba padla na Oseček, resp. Motel Oseček a následný oběd. Do cíle jsme dorazili akorát na poledne, výběr jídel slušný, obsluha milá, se

Uskutečněno: 30.03.2019
  • Po zimě

Jaro obvykle klepe na okno, tentokrát však nic moc.Teplota lehce nad 12 st. to není pro mě to pravé ořechové, ale chuť se svézt byla větší. Vytáhl jsem kamaráda ze zimního spánku a lehce kolem komína, navlíklej jak pumpa

Uskutečněno: 03.03.2019
  • Oběd u sestry

V pátek jsem obdržel sms od sestry s pozváním na oběd, a tak jsem přislíbil, že pokud počasí dovolí, zastavím se. Synovi jsem zahlásil o co jde a zda se přidá, ale odpověď byla jasná, nemám čas + výčet položek, }:( (n)

Vloženo: 21.08.2018
    Uskutečněno: 19.08.2018
  • Pokec u syna

Bylo potřeba něco osobně probrat, tak jsem s radostí zavítal do Frýdlantu. Počasí přálo, možná až moc, ale nový obleček se fakt osvědčil a tak bylo vše (y) . Před odjezdem mě syn ještě stačil zdokumentovat, a tak to mát

Vloženo: 14.08.2018
    Uskutečněno: 11.08.2018
  • Výstroj

Díky stávajícím teplotám jsem byl nucen si pořídit také něco lehčího na sebe. Pokud zrovna nepojedu kudlu a spíš se budu kochat, nebo na skok do sousední obce, bude mi to plně stačit a jako bonus, oblékání je o něco jedn

Typ: Koupě
    Vloženo: 09.08.2018
    Uskutečněno: 02.08.2018
  • Montáž USB a připojení navigace.

Udělal jsem si výlet a zajel do servisu nechat namontovat zásuvku USB a připojit kabel od navigace přes pojistku a spínací skříňku. Možná si někteří říkáte, zbytečná cesta, to bych si udělal sám. Já říkám, že motocykl je

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.08.2018
    Uskutečněno: 31.07.2018
    Tachometr: 1947km
  • Navigace

Pořídil jsem si navigaci, žádná světobornost ale plně funkční a dostačující. Dá se říci, že za málo peněz celkem dost muziky, čitelnost dobrá, ovládání jednoduché. Do 160 km/h se ani nehne, při rychlejším přesunu už to k

Vloženo: 02.08.2018
    Uskutečněno: 21.07.2018
  • Okružní jízda

Krásný den, krásná vyjížďka :-DD , provoz mohl být menší :-( , ale pamatuji si i horší dny. Jel jsem tento x dost svižně, vyjížděl jsem asi s 13 litry benzínu, a dotankoval jsem až v Paceřicích 12,14 litrů, domů bych t

Vloženo: 16.07.2018
    Uskutečněno: 15.07.2018
  • Garanční prohlídka

A čas se naplnil... Ve středu 4.7. jsem zavolal prodejci o volný termín, který byl dohodnut na 9.7. v 9:00 hod. Pak jsem se jen modlil, aby vydrželo počasí a já nemusel návštěvu podruhé stornovat. Podařilo se. Ráno jsem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 09.07.2018
  • Narozeniny u kámoše

Zajel jsem popřát k narozeninám kamarádovi do Hajniště, dlouho jsme se neviděli, tak jsme trošku podrbali co se všechno událo, poseděli a zas domů.

Vloženo: 09.07.2018
    Uskutečněno: 07.07.2018
  • Na skok u syna

Ráno jsem koukl z okna a jak prý bude... Zajel jsem se podívat do Frýdlantu za synem, jak je daleko s bouráním omítek a pod. Přivítal mě s bouracím kladivem v ruce, a jestli se prý také nechci přidat. Nechtěl jsem! Blí

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Práce

Není nad to jít v sobotu do práce, zvlášť když se udělá trošku lépe. A protože jsem na tom týden neseděl, spojil jsem příjemné s užitečným, a to i když dost foukalo. S touhle kráskou jsem tam byl poprvé, a všem se moc lí

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 30.06.2018
  • Návštěva

Tak jsem dnes vyrazil na plánovanou cestu k sestře do Skorkova, a jelikož jsem vyjel trošku dříve, nebylo od věci najet navíc nějaké ty kilometry. To se ve výsledku celkem podařilo a tak jsem si ježdění dnes moc užil. Je

Vloženo: 17.06.2018
    Uskutečněno: 17.06.2018
  • Rozčarování

Při dnešní cestě jsem si užíval zatáčky jako snad nikdy, prostě byla to paráda. Ve Václavicích mě pobavily nápisy na vozovce typu "Vítejte závodníci, čeká na vás radar." a podobná lidová tvořivost, nakonec jsem zaregistr

Vloženo: 16.06.2018
    Uskutečněno: 16.06.2018
  • U kamaráda

Do rána se vyčasilo a hned po snídani jsem vyrazil do garáže. Asi hodinu jsem strávil čištěním a otíráním motorky od nečistot, písečku a zaschlých map od špinavé vody. Musím říci, že na tohle byl Versys o dost lepší, ne

Vloženo: 12.06.2018
    Uskutečněno: 10.06.2018
  • Déšť

Po obědě jsem se rozhodl, že navštívím syna, počasí se zdálo být příhodné a tak jsem vyrazil směr Frýdlant. Když jsem dorazil chvilku jsme poseděli na zahradě a začalo pršet. Pak přišla bouřka a během asi hodiny a půl 2

Vloženo: 12.06.2018
    Uskutečněno: 09.06.2018
  • Zas o kousek dál...

Počasí stále na jedničku, honem ven a jezdit!!! Namířil jsem si to do Frýdlantu v Č. dále pak na Hajniště, Raspenava, Hejnice, Bílý Potok a Smědavu. Kopec jsem si tento x fakt užil, neboť jsem potkal jediného cyklistu a

Vloženo: 08.06.2018
    Uskutečněno: 07.06.2018
  • Výlet

Vyjel jsem jen tak po práci, kam mě kola povedou. Zastavil jsem se na Chrastavský pro benzín, a hurá. Nakonec to dalo 140 Km bez zastávky a dost jsem si to užil i přes počáteční provoz. Už jsem i zaregistroval rozdíl při

Vloženo: 06.06.2018
    Uskutečněno: 06.06.2018
  • Seznámení 2

Počasí dnes nic moc ale sucho a celkem teplo 19 st., je 8:30 hod. a já vyjíždím, opět hledám levou stupačku, sedí se mi lépe než minule, nemá to chybu. Kontrolu trakce mám na 1, mapa STD, dávám B a je znát úbytek adrena

Vloženo: 03.06.2018
    Uskutečněno: 03.06.2018
  • Seznámení 1

Nádherné počasí, co jiného naplánovat než první vyjížďku, spíš první seznámení a podobně. Posed je dost odlišný od cesťáku, který jsem jezdil doposud, nohy jsou dost vzadu a tak při rozjezdu hledám levou stupačku o kus j

Vloženo: 03.06.2018
    Uskutečněno: 01.06.2018