Babetta 210 (1986)

Vlastník krizak66
Vloženo 1.6.2018
Aktualizováno 23.12.2019

"Dvestodesina" z doby, kdy jem maturoval. Podle VINu asi jedna z prvních vyrobených v Kolárovu.

První dojmy - Na první pokus zvládla cestu od prodejce z České Lípy až na Hradiště. To není špatné. Samozřejmě bych si netroufl takovou akci bez nářadí v příručním zavazadle. Což ale Babetta velmi dobře věděla a proto nezlobila.

Před rokem mi řízením osudu přistála na dvoře jednorychlostní Babetta 207. Takové malé vhodné doplnění již přítomné produkce Považských strojární (2x pojízdná SK-90 + rozebraný Mustang...). Po zkušenostech z jejího občasného provětrání po zdejších kopcích se "dvestodesina" dostala do edičního plánu, protože ne vždy je chuť šlapat. Taky aby občas mohli sebou na projížďku členové rodiny s pouhým béčkovým řidičákem.
Při jízdě od prodejce jsem to záměrně bral náročnějším terénem. Krásný výlet. Kochal jsem se. Nohy většinou na podlážce, přišlápnout jsem musel jen jednou. Jo. To půjde.

Targus
Targus napsal 24.12.19 v 01:05 10b.

Co napsat do hodnocení?
Že to je ta úplně nejtrapnější motorka na světě?
A proč?
Dvestosedma taky nebyl žádný zázrak.
V maturitních létech nejvíc vysmívaná, haněná, nesčetně krát poplivaná. Dnes hupsnu na stejnou, akorát ve žluté barvě a toulám se s ní i dvě hodiny, než se jí nabažím.
Nene. S fotkami ses sice nepřetrhnul, ale nezdá se moc ošoupaná, takže "šlapalině" dáme pět a tobě další pětku za romantiku, kterou zřejmě na tomhle peklostroji hledáš.
Doufám, že se nepotkáme proti sobě někde v zatáčce, až budem oba "dávat kolínko"!