Honda PCX 125 (2017)

Vlastník maaarty03
Vloženo 21.5.2018
Aktualizováno 29.5.2018

Dlouho jsem se skútru bránil, ale jsem z něj nadšený

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

První dojmy - Pécéiksko je super motorka a hned jsem si na ni zvykl, je svižná, všude se vejde a i s mou ne příliš vysokou a svalnatou postavou si s ní bez problémů poradím

Doplňky na motorce - kufr Givi
vyšší plexi Givi

Tuto motorku jsem si vybral proto, že jsem na ni slyšel jen samou chválu a s Hondou mám jen dobré zkušenosti.
Jsem s ní naprosto spokojen, i 100km v sedle se dá bez jakýchkoliv problémů zvládnout a motorka jede stále velmi svižně.
Na dojíždění do práce ideální. Běžný nákup se mi krásně vejde pod sedlo(mám vyzkoušeno, že se tam vejde i 11 Plzní), případně zbytek naskládám do kufru.
Co se záporů týká, jeden je ten, že se pod sedlo nevejde integrální helma a druhý(ačkoliv v servisu tvrdí, že je to normální), že při konstantní rychlosti je slyšet podivný, cvakavý zvuk ze zadní části skútru.
Ukazatel spotřeby není úplně přesný. Přestože mi pravidelně ukazuje spotřebu 1.9-2.1, skutečná spotřeba je kolem 2.4-2.5 l/100km

maaarty03
maaarty03 napsal 21.05.18 v 19:03

Puffybodie:
Na garančce mi řekli,že tam technik nic zvláštního neslyšel,že to je běžný zvuk. Ale četl jsem,že to v Hondě takhle řeší,tak mě to nepřekvapilo.

Helmu mám Givi x.16 Voyager,musím ji dávat do kufru...

Nj,je to návykové jako prase

puffybodie
puffybodie napsal 21.05.18 v 18:47 9b.

Ten zvuk to dela jak komu. Mas uz po prvni garancce? I kdyz garancka to je casto jen teoreticky. Filtr nevymeni, protoze je interval az pri 18 tis., i kdyz je zasraty drive, chladici kapalinu nedolejou atd.

Co mas za helmu? Protoze integrala HJC RPHA 10+, ktera je dost velka se tam vleze naprosto v pohode (bradou smerem k riditkum a nesmis pod ni nic mit.

A moc na to nelez, je to navykove a pak uz moto nechces