Yamaha MT-09 (2017)

Vlastník 64mara
Vloženo 30.4.2018
Aktualizováno 12.2.2020

Vloženo: 21.05.2018, Uskutečněno: 20.05.2018, Stav tachometru: 15150 km, Zhlédnuto: 33x

Nadešel den "D". Testovací jízda byla bez mála 400 km a obsáhla jízdu po dálnici, rovné i zamotané silnice I. třídy i značně roz... okresky.
Jedním slovem - paráda Motka se zklidnila nejenom v zatáčkách, kde teď krásně drží stopu, ale i při rychlosti 200+ je teď tak klidná, že jsem chtěl 3x řadit sedmičku Při rychlém přejezdu betonového retardéru mě nevyhodila ze sedla, na fakt rozbité okresce jenom nepatrná ztráta komfortu, která je však příjemně kompenzována daleko lepší přilnavostí zadního kola.
Takže koupě rozhodně nelituji. Jediné, čeho lituji je to, že jsem se nerozhodl dřív.
Nyní přijdou na řadu progresivní pružiny.

• Nový podvozek a nové gumy - pocity

O víkendu proběhla cesta za Pepou Sršněm, absolvování motoškoly a nějaké to ježdění kolem. Celkem nějakých 700 km. Motoškolu, jako takovou nebudu popisovat, jednoznačně přínos. Pokud jde o motorku, tedy podvozek a gumy

Vloženo: 05.06.2018
    Uskutečněno: 04.06.2018
  • Dunlop SportSmart TT

Nadešel čas nového obutí. Původně jsem měl jasnou představu, Metzeler M7. Potom jsem ale narazil na nové Dunlop SportSmart TT. I když nejsem okruhář, maximálně si zajedu zablbnout na okruh pro motokáry, představa rychléh

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.06.2018
    Uskutečněno: 30.05.2018
  • Progresivní pružiny HyperPro

Tak konečně došlo i na výměnu pružin ve vidlici. Skončil jsem až v jedenáct večer, tak testovací jízda nebyla. Ale už při nastavování SAGu a zkoušení, jak to chodí, jsem byl překvapený. Předpětí nastaveno téměř na minimu

Vloženo: 29.05.2018
    Uskutečněno: 28.05.2018