Aprilia RS 125 (2005)

Vlastník TheArgon
Vloženo 12.4.2018
Aktualizováno 13.12.2018

Aprilia RS 125 žihadlo co se nebojí zatáčky..

Honda NSR 125R: Rozhodl jsem se pro 2T.. Teď ještě jestli Aprilia nebo Honda, rozhodl jsem se co bude blíže ke mě, po tom skočím...

První dojmy - Motocykl dobře pracuje mezi 6-8k otáčkami, 2t se prostě musí točit.. Jde o jiný styl jízdy než se 4t, člověk si to musí všechno osahat a po nějakém čase se s motorkou krásně sžije. Osobně mi to trvalo asi nějaký +- týden.

Motorku bych doporučil pro - RSku bych doporučil těm kteří si jsou jistí že jim 2t sedne a že budou využívat její potenciál. Motocykl je vhodný i pro vyšší či prostorově nepřehlédnutelné jedince (nejsem úplně hubený) :)

Doplňky na motorce - Gripy, plexi, expanzky na brzd. kap., hodně samolepek :D apod..

Aprilia rs 125 r.v.05 Je v celku fajn stroj. Spolehlivost? To je oříšek..
Je to dle kusu a majitelů před vámi.. Musím zaťukat nikde jsem nezůstal vyset a nic se nevysralo [,,Naštěstí'']. Na moto jsem najezdil něco málo přes 6.000km.
Neměl jsem problém s žádnou zatáčkou jednou jsem s moto spadl nedobrzdil jsem auto před sebou v dopravě (moje chyba) bylo to asi ve 40 mě se vůbec nic nestalo jen naražená noha a Aprilka byla na tom ještě lépe než já měl jsem pod ní nohu :D, sebral jsem moto a jel domů jak se říká si postěžovat mamince :D. Ale i tak prostě se s ní vůbec nic nestalo nemám obavy o Aprilii říct že jestli se o ní budete dobře starat tak vám to vrátí dvojnásob..