Piaggio Beverly 500 (2003)

Vlastník sarapatka
Vloženo 25.2.2018
Aktualizováno 4.2.2019

Můj první silný skútřík. Moc se těším, až na něj budu mít řidičák.

Motorka koupena od jks (České Budějovice 1)

První dojmy - Jede to jako blázen. Naštěstí je to stříkačka, takže mě asi minou věci jako se Suzuki SV, 2002 že by to škytalo a blbnulo. Pár věcí je na opravu. Přeci jenom to není úplně nový.

Doplňky na motorce - Kdo by věděl od jaké firmy je zadní plotna na kufr viz fotky, ať mi to prosím napíše. Děkuju. Nemůžu na to nějak přijít a kufr jsem k němu nedostal.

Vždycky mně překvapí a naštve, když dostanu k motorce jenom jeden klíček. Copak ten bývalý majitel měl opravdu jenom jeden klíč ? Hned si ho musím vždycky nechat dodělat. Skútřík měl dost slušně kousnutý ložiska řízení. Tak jsem je vyměnil a už je to dobrý. Malinko mlátí přední tlumiče, tak je doliju a doufám, že to přestane. Brzdí to hezky. Zadní brzda trochu píská a není na ní vidět bez sundání třmenu jak jsou na tom zadní desky. Má to ten systém, že při brzdění přední brzdou, brzdí trochu i zadní. Zatím mi to nevadilo. Možná to bude i dobrý. Nechtělo se fungovat ukazateli paliva, tak jsem vyčistil kontakty palubovky a elektrického tlumiče ukazatele paliva. A už funguje. Přepínač světel a červený Run jsem vyměnil na řídítkách. Byly pěkně kousnutý. Pneumatiky to má ještě pěkný, tak je hned měnit nebudu.

sarapatka
sarapatka napsal 25.04.21 v 14:14

Jsem rád, že ti to funguje. Jakou jsem v tom měl já baterku už si nepamatuju. Bohužel. Ahoj.

PetrD77 napsal 25.04.21 v 09:03

Paráda. Ukazatel funguje . Ještě poprosum o informaci o baterii. Jakou mate. Mam tam po predchozim majiteli obyčejnou. Ma 11Ah a startovaci proud 150A. Dle manualu by mela byt 12Ah te odpovídá 200A startovaci proud. Ale nemuzu najít rozměrově vhodnou. I kdyz mam baterii nabitou tak starty jsou takove nejisté. Děkuji

PetrD77 napsal 12.04.21 v 19:18

Dekuji moc za foto. Zkusím.

sarapatka
sarapatka napsal 10.04.21 v 23:11

Posílám umístění elektronického tlumiče výchylky palivoměru. Myslím, že stačilo vyčistit kontakty na té krabičce se žlutou samolepkou. Ahoj.

PetrD77
PetrD77 napsal 10.04.21 v 22:30 10b.

Mam dotaz. Take mi nefunguje ukazatel paliva. Co presne jste udělal. Kontakty na přístrojové desce jsem vycistil a stále nic. Dekuji