Suzuki SV 650 (2008)

Vlastník iMAD58
Vloženo 29.1.2018
Aktualizováno 14.4.2019

Zatím je kočka, tak nějak v základu. Ještě než nám začne sezónička, tak tam nějakou tu úpravu hodím :)

Motorka koupena od Petra Hudíková

Suzuki SV 1000: Nevzal, protože jsem pračur*k a volal pozdě. Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Měl jsem vyhlédnutého litroše v krásným stavu, ale volal jsem když už byl prodanej. Po nějakém hledání jsem si řekl, že zůstanu u \"šestpade\" :)
Husqvarna Nuda 900R: No money, no funny. :D

První dojmy - Jak jsem psal o pár řádků výše. Chtěl jsem litra, ale šestpade je taky krásně živej stroj. První dojem byl super, ale kazilo to obrácené řazení, které slečna majitelka předemnou měla. Po upravení už to bylo lepší a padli jsme si do očka :)

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušené jezdce, začátečníky určitě taky, ruce ti to neutrhne :)

Doplňky na motorce - CNC krátké lámací páčky ; jiná zrcátka ; padáky CZ MOTO ; držáky kufrů GIVI ; rolny do kyvky ; čepičky na ventilek, které přidávají snad +50hp ; 12V zásuvka ; LEO vince ; omoty na svody ; luxusní růžová ještěrka na nádrži ; a ještě možná neco co jsem zapomněl napsat :)

Ještě než se začne pořádně jezdit čekají SV(už je objednáno) - nový pryže, široká řidítka, navigace, krovka, klín pod motor, záslepy místo madla a jak rozhodla moje drahá polovička, ty kufry musím sundat :D (poslouchej svou ženu jinak bude čóro :D )

To bude zase story(jestli to chceš číst tak si vem oříšky a pívo a čti si)---SV 650 jsem vybral, protože je to mého srdce šampion. Moje první větší motorka byla samosebou SV650(kdo mě tak nějak sledoval buď tu a nebo na Facebooku, ví o jaké strojovně mluvím), v ten moment kdy jsem se s prvním SV tak nějak sčuchnul tak to ve mě pozvedlo život na mnohem větší úroveň. A dá se říct, že jsem se do ní zamiloval. Tak to šlo kolem a kolem, prošla nějaká ta úpravička a jelikož jsem takovej menší čurá*ek, tak jsem se já blbec honil na Dubé s litrem a 750 SS. No jo, podkloulzo nám kolečko a šli jsme do lesíčka. Po nějakém tom uvažování atd atd jsem si řekl, že zvolním a pořídím si V STROMA(chtěl jsem cenduro ve V2, tak to vyhrál tenhle kluk), měl jsem ho chvílu(asi jen 3/4 ročku) a prodal jsem ho kamarádovi. Jelikož jsem vždy někde na cestě viděl SV a víš jak, drbalo mě to v hlavě, že bych ju rád měl zase doma... tak mě to drbalo dál a dál, až jsem hledal a našel litroše. Krásnej vole jak sviň a tak se pár dní rozmýšlím, many byly na stole a já furt přemýšlel jak nějaká kráva. Volám po pár dnech a zpráva "Omlouvám se, ale je už prodaný". Nasranej jsem šel hledat dále. Našel jsem 650 N, vypadala krásně, koupená v ČR, druhej majitel, papíry snad od všeho co se tam dělalo a koupilo a kde to bylo. Nu řekl jsem si že tam zajedu s mým divným bratránkem Jiřím, kterej si pořídil Báwo :( (Jiří jestli to čteš, tak nečum :D ). Schůzka probíhala suprově, motorka byla bombastická, pár odřených píčovin, když s tím paní majitelka sekla ve Francii, ale jinak moto k nakousnutí. Po nasednutí a projetí jsem v srdíčku zacejtil, že to je ono co ten bláznivej Kuba hledá. Dohodli jsme se na další schůzce, ale tentokrát, že přijedu s mým kamarádem Martinem, co suprově servisuje motorky. Mrknul se na to, prohlídnul to jak správnej doktor a mohli jsme si plácnout. Nejlepší na tomhle story je, že mi to týpek přivezl až domů na Štědrý den, takže já měl Ježucha povedeného :) . Přes zimu, částečné rozebrání, namazání, vyčištění a pak z jara do servisu ať se může v klidu jezdit.

Jestli si tam našel nějakou tu chybu, tak na to ser :D

Instagram: vkubo_

Youtube: KUBO _

Riddick
Riddick napsal 02.02.18 v 17:32 10b.

Je vymazlená, tak ať slouží

RASíček
RASíček napsal 01.02.18 v 21:31 10b.

Určitě SQĚLÁ volba, vítej v klubu a přijeď ji ukázat na jarní sraz www.suzukisv.cz do Humpolce