Honda NTV 650 Deauville (2000)

Vlastník vaclavkrbec
Vloženo 6.1.2018
Aktualizováno 27.3.2018

Naprosto pohodový cesťák, univerzální motorka pro výlety, do práce a i na delší cesty.

Motorka koupena od dovoz ze SRN - Zakoupeno od soukromého prodejce přes mobile.de a vše v naprosté pohodě

Honda XL 1000V Varadero: volil jsem na začátek nižší výkon

První dojmy - Motorka se velmi dobře ovládá, jde krásně do zatáček, výkonem dostatečná, jasný že není pro nějaké bláznění :-) , perfektně drží na silnici, při projížďkách kolem komína na pohodu naprosto vyhovující, nenáročná a spolehlivá motorka. Na delší cesty není vhodná do terénu.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo chce jezdit na pohodu kolem komína, do práce, na zmrzku nebo na pohár, na výlet a třeba i na delší dovolenou ale to doporučuji bez spolujezdce (pro větší pohodlí).

Doplňky na motorce - zadní kufr 60 l a přední deflektor

Dlouho jsem řešil do čeho jít, zkušenosti žádné, věk už taky trochu pokročil a nejsem zastáncem kolínek , proto jsem řešil buď pohodlný cesťák nebo silniční enduro, značka byla jasná - HONDA. rozhodoval jsem se mezi Varaderem a Deauvillem , nakonec jsem zvolil menší kubaturu s menším výkonem a starší model (cena) pro získání zkušeností.
Nakonec se naskytla výhodná koupě z Německa a tak jsem dál nic neřešil a koupil starší Hondu Deauville a zatím naprosto spokojený.

Bez úprav , teda jen jsem koupil větší kufr, jsem projel svou první sezónu a můžu s klidem říct, že motorka je naprosto pohodová. Jasný že olej, filtr a svíčky jsem vyměnil pro klid duše Celkem najeto 8000 km bez jediné závady či známky nějaké poruchy a to jsem ji kupoval s nájezdem 71 000 km !
Dokonce jsem měl tolik drzosti, že jsme vyrazili do Chorvatska !

Celkem za 9 dní ujeto 3 500 Km bez problémů - tedy až na šroub v kole, ale to byla pohodová oprava, stačila opravná sada a opravný sprej a hotovo, jelo se dál.

Takže po první sezóně spoustu kilometrů, spoustu zážitků, spoustu nových přátel a pohodový stroj pod sebou !
Přes zimu dám nový lak, pár doplňků pro pohodlnější cestování a kompletní servis!

Milan1963
Milan1963 napsal 28.03.18 v 14:23 10b.

Motorka s dobrou pověstí. At' ti i dál dělá radost.

k2j89
k2j89 napsal 28.03.18 v 11:20 10b.

Krásná barva, hezky jsi ji vytunil, chválím i sedlo, vynikající výběr motorky

OldCrow
OldCrow napsal 13.01.18 v 16:53 10b.

Pochvala za výběr, ať jezdí bez poruch

kuzmič
kuzmič napsal 13.01.18 v 12:36 10b.

Jojo, dobrá volba, já na svojí najel 140 tisíc km a prý jezdí pořád...

Hondasl
Hondasl napsal 10.01.18 v 16:26 10b.

Supr stroj. jen škoda že už se nevyrábí ...