Suzuki GSX-R 600 (1998)

Vlastník Stechy643
Vloženo 12.12.2017
Aktualizováno 3.1.2019

V podstatě vysněná motorka už od malička, kdy jsem sledoval dokola film XGB X Factor's Greatest Bits, kde tahle mašina byla k vidění velmi často. Takže když se naskytla koupě, neváhal jsem.

První dojmy - Inzerát jsem našel na LetGO, majiteli jsem ihned napsal, domluvil čas a místo a vyrazil na Čerňák. Tam jsem čekal 2 hodiny na opožděného majitele až to přiveze. Když konečně přijel, vyjel s motorkou z dodávky a já ji samozřejmě vzal vzhledem k ceně a stavu. Jel jsem na ní po ose domů, kdy jsem z celé cesty ujel asi 5km na první pumpu směrem na hradec kde jsem už nenastartoval, protože baterka byla kaput. Nezbylo nic jinýho, než ji tam nechat a druhý den přijet s vlekem, takže první trable začaly velice rychle. Motorku jsem si druhý den odvezl, na majitele jsem byl velice rozhořčen ale nemohl jsem nic, protože poslání plné moci bylo na něm. No blbá plná moc se z něj tahala skoro měsíc ale naštěstí to dopadlo. Nyní se postupně dává do celolaku, abych na jaře vyjel s topovkou, kde mě budou trápit jen šrámy na rámu no :/

První jízda byla plná respektu po přechodu z eMZety, ale otrkal jsem se sakra rychle a okusil její druhý dech, který začíná někde od 6ti tisíc otáček a z motorky začíná jít strach. Takže za mě obrovská spokojenost. Motor táhne krásně, brzdy do provozu dostačující, podvozek OK. Ovladatelnost je úplně suprová jak když jedu sám tak s přítelkyní. První investice byl samozřejmě laděný výfuk, krovka a pár blbostí. Kvůli laku jsem sehnal nějaké ty plasty v lepším nepopraskaném stavu, pneumatiky a nějaké ty doplňky.

Takže první jarní dny, motorka doskládaná. No tak logicky jsem to vytáhnul a nafotil na světle. No výsledek posuďtě sami.

Damsteel
Damsteel napsal 07.11.20 v 19:31 10b.

moc pekná sradka takúto nájsť

Mann
Mann napsal 06.01.19 v 12:32 10b.

Pro mě je to funglovka se vším všudy Good job

Gahan37
Gahan37 napsal 05.01.19 v 12:33

Tak v tom případě krásná motorka zadarmo

Stechy643
Stechy643 napsal 03.01.19 v 22:20

@Gahan37 Hele vzhledem k tomu za kolik jsem ji koupil a co jsem do toho dal, tak díky tomu, že jsem si to všechno dělal sám a ceny dílů přes známýho podstatně levnější to bylo v materiálu prd, což znamená, že finále tak jak momentálně mašina je vyšla na nějakých 45 tisíc. Srada v lepším stavu za ty prachy nekoupíš a K1-3 v týhle cenový relaci sice jsou, ale to není motorka, kterou bych chtěl od dětství. Pro mě je to splněný sen a to je hlavní

Gahan37
Gahan37 napsal 03.01.19 v 11:54 10b.

Tzn když spočítáš náklady +kupní cenu měl by jsi ve finále na lepší kus ne?