Honda FJS 600 Silver Wing (2001)

Vlastník Faki
Vloženo 29.11.2017
Aktualizováno 2.1.2018

Maxík s velkým cestovním štítem, slušné duál brzdy, pohodlí a komfort. Luxusní velikost kufru pod sedlem, dobrá svítivost v noci :o)))

Aprilia Pegaso 650: Zvítězilo moje pohodlí

První dojmy - Při prvním setkání jsem byl ohromen velikostí. Byl jsem sice připraven, ale tváří proti prd..y wingse mě to stejně dostalo. I váha (cca čtvrt tuny) byla na první manipulaci hodně znát.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že ho ocení lidi pro pohodlí, které poskytuje, jelikož mám 190 cm tak i pro takové habány a pro ochranu proti větru a dešti.

Doplňky na motorce - zatím jsem jen přidal zadní kufr GIVI, ale čeká na facelift :o)))

Bylo krásné ráno, počasí slibovalo pěkný den (24.11.2017). Vyrazil jsem s batohem narvaným motorkářským oblečením a helmou na socku směr Kardašova Řečice, kde jsem měl sraz s prodávajícím. Ten mě pak vyzvednul a popojeli jsme ještě o kousek dál do vesnice Pluhův Žďár.
Nastalo první okukování maxíka, vzevrubná prohlídka a za svítícího sluníčka zkušební jízda. No a fúúú, maxík vyrazil jak splašený. Tak zkouška brzd a ejhle. Hned jsem flekoval. Tak na brzdy oproti Gilerce opatrně, brzdí velmi dobře.
Pak už jen nezbytné formality. Nastala chvíle, kdy jsem potřeboval na maxíka dostat ještě něco navíc jako bonus ( jednu zadní pneu, náhradní sedlo, středový plast a pár maličkostí. No řeknu Vám, bylo to groteskní, ale podařilo se mi to tam vše dostat, řádně přikurtovat a teď tradá domů po vlastní ose o trase 155 km dlouhé.
Vyjížděl jsem těsně před 16 hodinou a začínalo se se zapadajícím sluníčkem ochlazovat. První kilometry mezi vesnicemi oťukávačka a pak směle na dálnici. Paráda. Motor vrní jak kotě, reaguje na plyn okamžitě a ukrajuji km za km. S přibývajícím šerem jsem se stále více sžíval s Hondou a přemýšlel, jak asi bude svítit. Na forech psali, že svítí moc dobře a měli pravdu, luxusně.
Ani jsem se nenadál a vjížděl jsem do Prahy.
Tady mě čekal první křest proplétání se mezi auty. Vědom si délky oproti Gilerce Runner 125 SP :o)))
A bylo to v pohodě. Dokonce jsem měl dojem, že auta ochotněji uhýbali stranou než před Gilerou, že by maxík budil větší respekt? Nebo se víc báli o svá auta, jak jsem se na tom klátil :o))). Průjez proběhl v pohodě a už jsem to valil domů. Dorazil jsem ještě hodnou chvilku před 18 hodinou a zaparkoval nový přírůstek v garáži.

...
A už se blíží ježíšek a silvouš dostal nový kabát a jméno " SUNNY "
po našem " SLUNEČNÁ " :o)))

Davidak
Davidak napsal 22.12.17 v 09:19

Dobra volba

denisbiker
denisbiker napsal 07.12.17 v 14:59 10b.

Super výběr

karlos18
karlos18 napsal 04.12.17 v 00:49 10b.

Velká gratulace , udělal jsi dobře . Taky mám doma Silvouše a samá chvála. Alpičky zvládnul na jedničku.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 30.11.17 v 13:16 10b.

(y) (y)

Davidak
Davidak napsal 29.11.17 v 21:11 9b.

Dobrá volba