Yamaha XVS 650 DragStar (1998)

Vlastník Kropicek
Vloženo 14.10.2017
Aktualizováno 14.1.2022

Dragstarek Custom krasná motorka která mě už na srazech uchvátila!

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora) - První den jsem přijel na čumendu této motorky. vše proběhlo podle představ a za dva dny jsem odjížděl na motorce domů. Papíry a STK vyřídily za mě. Moto dovezli do servisu (vyčištění karbeců,synchronizace karbecu,nový vzduch.filtr,svíčky fajfky a nové gufera u tlumiču) .Jednání velmi dobré! Vřele doporučuji!

První dojmy - Jízda je na drakovi pohodlná,krásně se vede do zatáček. Po roční zkušenosti z Kawasaki EN500 je posez na moji postavu pohodlnější. Vzhledově je motorka krásná která připomíná H.D.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro pokročilé jezdce kteří mají rádi klidnou jízdu a kocháním okolní krajiny.

Doplňky na motorce - Doplňky zatím nejsou,ale postupem času přes zimní pauzu bude doplněno o padáky,plexi štít,kožené brašny a kožený kufr.

Po koupi motocyklu jsem najel cca 350km. Jízda je na motorce pohodlná,dobře sedí v zatáčkách. Motoricky bych řekl že je na klidnou jízdu 80 až 100km/h nad 115km/h začne motorka vibrovat. Co se týče kardanu ani nevím že ho tam mám. Při rozjezdu a přidání plynu velice klidný a tichý. Uložný prostor vyhovující,na základní věci postačí (nářadí,lékarnička,nahr.svíčky žárovky). Spotřeba zatím cca 5-6L/100 (zatím není vyzkoušeno). Porucha zatím také žádná. Co se týče servisu základní věci si člověk udělá sám. Motorka se nejlépe cítí na silnici, nikde jinde :D Tak tu máme jaro a duben 2018.
Dráček dostal různé doplňky: nové brašny,plexi štít padáky,plotny,zásuvka 12V a zrcátka.
Příprava na sezonu: dobití baterie a promazání částí v kardanu.
Zatím mám najeto pár km, ale už teď musím říct že svezení je to moc pohodlné a nádherné.
Během roku 2018 až 2020 proběhlo pár změn na drakovi.
Ty se týkaly originál plexi, větší světlo z Classica, zadní kufr a laďáky.
Během těchto let jsem s motorkou zažil samé krásné a bezproblémové cesty. Celkem jsem najezdil cca 40tis. Přišlo léto 2021 a já se rozhodl pro změnu motocyklů stejné značky Yamaha ale jineho typu V-Star 650 Classic.
Svého oranžového draka jsem vyslal v červenci do světa novému majiteli.

jilkovimz
jilkovimz napsal 19.09.18 v 13:12

Zdarec mám úplně tu samou a můžu říct že jízda na chopperu je fakt o pohodě a pohodlí.

Kamys
Kamys napsal 26.08.18 v 19:24 10b.

Ahoj, výborná volba. Super barva

Marfy.VFR
Marfy.VFR napsal 30.11.17 v 16:18 10b.

Čau, máš to pěkný, ani jsem nevěděl, že jezdíš.

tepr
tepr napsal 25.11.17 v 10:57 10b.

Pěkný stroj

Bágio1969
Bágio1969 napsal 21.10.17 v 17:08 10b.

Hodně štěstí a pohodu v sedle.